jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۴۱۲۲   ۲۵ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۷:۳۵

بازپرس جنایی تحقیقات خود را آغاز کرد

مرگ مشکوک راننده‌ کامیون حمل زباله

در پی مرگ مشکوک یک راننده‌ کامیون حمل زباله ، پرونده‌ای در شعبه‌ ویژه‌ قتل دادسرای امور جنایی تهران به جریان افتاد.

به گزارش ایسنا ، ساعات ابتدایی صبح امروز (دوشنبه) ماموران انتظامی طی تماسی با قاضی محمدحسین شاملو بازپرس کشیک قتل پایتخت ، وی را در جریان به قتل رسیدن فردی 55 ساله به نام «ناصر.س» در حوالی میدان هرندی نزدیک خیابان شوش قرار دادند که بلافاصله بازپرس ویژه‌ قتل در راس اکیپی تخصصی از عوامل بررسی صحنه‌ جرم در محل اعلام شده حضور یافت و تحقیقات خود را آغاز کرد.

شاملو پس از حضور در صحنه، در حالی با جسد ناصر روبه‌رو شد که وی در کنار یک کامیون حمل زباله افتاده بود و یک میله‌ آهنی نیز در کنار وی قرار داشت.

از آنجا که اهالی منطقه اظهار کردند متوفی راننده همین کامیون بوده و علاوه بر این آثار خونریزی و شکستگی نیز روی جسد ناصر مشهود بود، بازپرس جنایی در وهله‌ اول ذهن خود را با فرضیه‌ قتل درگیر کرد اما سایر شواهد موجود در صحنه ، از جمله محل وقوع حادثه و نوع شکستگی‌ها این فرضیه را برای وی کمرنگ جلوه داد تا اینکه محرز شد جنایتی رخ نداده است.

قاضی شاملو با اشاره به این حادثه ، گفت: در محل حادثه، ارتفاعی وجود داشت که متوفی پایین این ارتفاع افتاده بود.

وی افزود: به نظر می‌رسد که راننده کامیون، حین تخلیه‌ زباله در حالیکه کامیون بالای ارتفاع بوده، کنار آن ایستاده و در یک لحظه با برهم خوردن تعادلش دچار سقوط شده است که این سقوط به ضربه‌ مغزی و مرگ وی انجامیده است.

بازپرس ویژه‌ قتل تهران همچنین از صدور دستورات قضایی لازم جهت کشف زوایای پنهان این مرگ مشکوک خبر داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر