jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۵۶۰   ۲۰ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: وزیر کار و اموراجتماعی در نشست مشترک وزرا و معاونان وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی و تعاون، از راه اندازی شبکه تولید خانگی و روستایی خبر داد. براساس گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی، در این نشست مسوولان 2 وزارتخانه تصویب کردند، با تشکیل کمیته مشترکی، ظرفیت‌ها و طرح‌های مناسب اشتغالزا را تدوین و پیگیری کنند. عبدالرضا شیخ‌الاسلامی، وزیرکار و امور اجتماعی در این نشست با اشاره به تدوین لایحه توسعه مشاغل خانگی از سوی وزارت کار و امور اجتماعی، صرفه‌جویی در هزینه‌، مصرف انرژی و کاهش آلودگی‌های محیطی را از جمله مزایای مشاغل یاد شده عنوان کرد و افزود: اگر مشاغل خانگی را بتوانیم در قالب زنجیره‌های تولید خانگی سامان دهیم، بخش مهمی از بیکاری رفع می‌شود.

شیخ‌الاسلامی شناسایی زمینه فعالیت اقتصادی در قالب تعاونی و معرفی تعاونی‌های موفق را همراه بسیج امکانات و منابع برای ایجاد حرکت بزرگ اشتغالزایی ضروری دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر