jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۵۶۰   ۲۰ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

گروه اقتصاد: وزیر کار و اموراجتماعی در نشست مشترک وزرا و معاونان وزارتخانه‌های کار و امور اجتماعی و تعاون، از راه اندازی شبکه تولید خانگی و روستایی خبر داد. براساس گزارش روابط عمومی وزارت کار و امور اجتماعی، در این نشست مسوولان 2 وزارتخانه تصویب کردند، با تشکیل کمیته مشترکی، ظرفیت‌ها و طرح‌های مناسب اشتغالزا را تدوین و پیگیری کنند. عبدالرضا شیخ‌الاسلامی، وزیرکار و امور اجتماعی در این نشست با اشاره به تدوین لایحه توسعه مشاغل خانگی از سوی وزارت کار و امور اجتماعی، صرفه‌جویی در هزینه‌، مصرف انرژی و کاهش آلودگی‌های محیطی را از جمله مزایای مشاغل یاد شده عنوان کرد و افزود: اگر مشاغل خانگی را بتوانیم در قالب زنجیره‌های تولید خانگی سامان دهیم، بخش مهمی از بیکاری رفع می‌شود.

شیخ‌الاسلامی شناسایی زمینه فعالیت اقتصادی در قالب تعاونی و معرفی تعاونی‌های موفق را همراه بسیج امکانات و منابع برای ایجاد حرکت بزرگ اشتغالزایی ضروری دانست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر