jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۹۳۱۳۳   ۱۸ آبان ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

گروه فرهنگ و هنر: با پایان یافتن داوری‌های دهمین دوسالانه جهانی پوستر تهران، اسامی برگزیدگان این رویداد هنری فردا در موزه هنرهای معاصر اعلام می‌شود. به گزارش ستاد خبری دوسالانه، سه داور خارجی و دو داور ایرانی بررسی آ ثار دهمین دوسالانه را انجام داده و از هر دو بخش اصلی و موضوعی ( انسان معاصر و محیط زیست) 3 برگزیده اصلی و 5 تقدیری را انتخاب کرده‌اند. پرفسور ریتا بروسیلا از فنلاند، انریک جاردی از اسپانیا و سابینا اوبرهولزر از سوئیس، داوران خارجی این رویداد بین‌المللی بودند که قضاوت آثار دوسالانه را به عهده داشته‌اند. داوران خارجی دوسالانه از جمله چهره‌های سرشناس هنر گرافیک جهان به شمار می‌روند؛ ریتا بروسیلا، مدرس رشته طراحی گرافیک طراحی ارتباطی در دانشگاه لاپلند در مقطع دکتری است، انریک جاردی، مدیر گروه حروف‌نگاری پیشرفته دانشکده آینا دانشگاه بارسلون بوده و سابینا اوبرهولزر، عضو انجمن بین‌المللی گرافیک (AGI) است.

داوران ایرانی این دوسالانه را استاد قباد شیوا و علی وزیریان از کشورمان تشکیل می‌دادند. در این مراسم علاوه بر اهدای جوایز به برگزیدگان و تقدیر شدگان دوسالانه، از سه هنرمند پیشکسوت عرصه نمایش تجلیل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر