jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۹۲۳۸   ۲۹ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۴۶

تیم ملی فوتبال کشورمان از صبح امروز کار خود را برای دیدار برگشت مقابل اردن آغاز خواهد کرد.با دعوت کادر فنی از 21بازیکن ، اولین تمرین این تیم صبح امروز با حضور

19بازیکن انجام خواهد شد.
میرزاپور ، رحمتی ،احمدی ، گل محمدی ، بختیاری زاده ، نصرتی ، کاملی مفرد ، تقی پور ، واحدی نیکبخت ، کعبی ، امیرآبادی ، نکونام ، نویدکیا ، مبعلی ، کاویانپور ، کاظمیان ، کریمی ، مجیدی و بزیک حاضران تمرین صبح خواهند بود. علی کریمی و فرهاد مجیدی دیروز و دیشب خود را به تهران رساندند تا از ابتدای تمرینات در اردو باشند . به این ترتیب از جمع نفرات دعوت شده ، علی دایی و رحمان رضایی در تمرینات غایب خواهند بود. با صرف نظر کردن مربیان از دایی ، عملا رضایی تنها غایب تمرینات تیم ملی محسوب می شود که طبق برنامه قرار است چهارشنبه خود را از ایتالیا به اردن برساند. به نظر می رسد مربیان تیم ملی به دلیل شدت آسیب دیدگی دایی ، حتی از سفر او به اردن هم صرف نظر کنند. کادر فنی تیم ملی در نظر دارد امروز و فردا 4جلسه تمرین برای تیم ملی برگزار کند. تمرین صبح امروز و فردا 75دقیقه ای است و به گرم کردن ، حفظ توپ ، مرور ترکیب های مختلف ، تمرینات اختصاصی ، شروع مجدد ، تمرین ضربات ایستگاهی ، کرنر و پرتاب اوت اختصاص دارد. تمرین بعدازظهر امروز و فردا نیز 90دقیقه طول می کشد و شامل گرم کردن ، شوت ، ارسال از جناحین ، تاکتیک های ضدحمله ، تاکتیک های تیمی و بازی فوتبال خواهد بود. تیم ملی بامداد سه شنبه تهران را به مقصد دبی ترک می کند تا از آنجا با پرواز امارات راهی امان پایتخت اردن شود. قرار است تمرینات سبک تیم ملی طی روزهای اقامت در اردن (روزهای چهارشنبه و پنجشنبه) دنبال شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر