jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۹۰۲۷۳   ۰۸ آبان ۱۳۸۸  |  ۱۸:۱۶

بسیاری از مدارس و اداره ها در غرب امریکا بر اثر بارش شدید برف تعطیل شدند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، طوفان زمستانی در شهر دنور در ایالت کلرادوی امریکا باعث بارش بیش از 90 سانتیمتر برف و تعطیلی اداره ها و مدارس در این شهر بزرگ شد.

همچنین کولاک شدید برف در ایالت های یوتا و وایومینگ که همراه با نشستن بیش از یک متر برف روی زمین بود، باعث بسته شدن جاده ها و لغو صدها پرواز شد.

این میزان شدیدِ بارش برف در ماه اکتبر در مناطق یاد شده در امریکا طی دست کم 10 سال گذشته بی سابقه بوده است. بنا بر این گزارش، کارکنان شهرداری های شهرهای مختلف در این بخش از امریکا، با وجود استفاده از تمامی تجهیزات مقابله با برف و یخبندان، قادر نبوده اند خیابان ها و جاده های زیادی را در این مناطق از برف و یخ پاکسازی کنند.

در عین حال، برخی خانواده ها که والدین شان از حضور در سر کار و فرزندان شان از رفتن به مدرسه معاف شده بودند، به برف بازی و تفریح در حیاط خانه ها و همچنین در خیابان ها و میادین مسدود شده در محله ها پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها