jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۹۹۴   ۲۴ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۵۶

زن 40ساله ای که با ارائه شکایت به اداره آگاهی ادعا کرد ، بستگان شوهر سابقش ، همسر سابق 73ساله او را که بیمار روانی است ، ربوده اند تا از دادگاه حق سرپرستی بگیرند.

به گزارش خبرنگار ما ، این زن در شکایت خود عنوان کرد: همسر سابق من 5سال پیش دچار اختلال روانی شد و من از او طلاق گرفتم . در آن زمان بستگان همسرم اصلا به او سر نمی زدند ، اما از وقتی که متوجه شدند در صورت گرفتن اجازه سرپرستی او از دادگاه ، پس از فوتش می توانند وارث دارایی هایش شوند ، او را ربوده اند و به زور می خواهند از او نگهداری کنند. وی افزود: من یک پسر 15ساله دارم که اموال شوهر سابقم پس از فوتش ، به پسرم می رسد و نمی خواهم که بستگان همسرم حق فرزندم را تضییع کنند. براساس این گزارش ، پرونده این شکایت برای بررسی بیشتر به اداره آگاهی ارجاع شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر