jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۵۰   ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۴

گروه سلامت: مدیرکل نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی وزارت بهداشت 2 خط تلفن رسیدگی به شکایات مردم از مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی را برای تهران و شهرستان‌ها اعلام کرد. هدایت حسینی در گفتگو با فارس، افزود: مهم‌ترین برنامه وزارت بهداشت در دوره جدید در حوزه نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی فعال کردن خطوط ارتباطی مردمی ‌برای شکایت از وضع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و نیز اطلاع‌رسانی مناسب به مردم در این زمینه است.

وی افزود: به همین منظور سامانه جدید اطلاع رسانی غذا و مواد آرایشی، بهداشتی وزارت بهداشت فعال شده است که فعلا به صورت 2 خط تلفن یکی برای تهران و دیگری برای شهرستان‌های کشور فعالیت می‌کند. به این ترتیب شماره تلفن 84248 برای شهروندان تهرانی و شماره تلفن 09646 برای کل کشور جوابگوی شهروندانی است که درباره موادغذایی، آرایشی و بهداشتی پرسش یا شکایتی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی