jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۹۰۵۰ ۳۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۴

گروه سلامت: مدیرکل نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی وزارت بهداشت 2 خط تلفن رسیدگی به شکایات مردم از مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی را برای تهران و شهرستان‌ها اعلام کرد. هدایت حسینی در گفتگو با فارس، افزود: مهم‌ترین برنامه وزارت بهداشت در دوره جدید در حوزه نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی فعال کردن خطوط ارتباطی مردمی ‌برای شکایت از وضع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و نیز اطلاع‌رسانی مناسب به مردم در این زمینه است.

وی افزود: به همین منظور سامانه جدید اطلاع رسانی غذا و مواد آرایشی، بهداشتی وزارت بهداشت فعال شده است که فعلا به صورت 2 خط تلفن یکی برای تهران و دیگری برای شهرستان‌های کشور فعالیت می‌کند. به این ترتیب شماره تلفن 84248 برای شهروندان تهرانی و شماره تلفن 09646 برای کل کشور جوابگوی شهروندانی است که درباره موادغذایی، آرایشی و بهداشتی پرسش یا شکایتی دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر