jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۸۰۲ ۲۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۶

با صدای قربانی و آهنگسازی خلعتبری صورت می‌گیرد

اجرای موسیقی سریال‌های تلویزیونی در برج میلاد

گروه فرهنگ و هنر: علیرضا قربانی و ارکستر مجلسی «ایرانیان» با آهنگسازی فردین خلعتبری طی 3 شب در آذرماه در سالن همایش‌های برج میلاد کنسرت می‌دهد. در نشست خبری این کنسرت که صبح دیروز در خانه هنرمندان ایران برگزار شد، محسن رجب‌پور، مدیر موسسه فرهنگی هنری «ترانه شرقی» گفت: این موسسه از سال گذشته با رهنمودهای فردین خلعتبری ارکستر مجلسی ایرانیان را شکل داد و قرار است اولین اجرای این ارکستر با اجرای پلاک «مدار صفر درجه» و با خوانندگی علیرضا قربانی طی روزهای 19، 20 و 21 آذرماه در سالن همایش‌های برج میلاد برپا شود.

فردین خلعتبری آهنگساز این کنسرت نیز در ادامه از افشین یداللهی به عنوان شاعر بسیاری از قطعات این کنسرت یاد کرد و افزود: کنسرت «مدار صفر درجه» ترکیبی از 16 قطعه است که تعدادی از آنها جدید و تعدادی همچون موسیقی سریال‌های «مدار صفر درجه»، «شب دهم»، «سایه آفتاب» و... پیش از این شنیده شده‌اند.

علیرضا قربانی نیز در بخش دیگری از این نشست در باره شیوه خوانندگی‌اش توضیح داد: همانطور که یک هنرپیشه خوب باید توانایی حضور در ژانرهای مختلف را داشته باشد، یک خواننده هم باید بتواند کارهای متفاوتی را اجرا کند.از این رو من هم دوست دارم به عنوان یک خواننده، سبک‌های مختلف را تجربه کنم و توانایی‌های خود را در اجراهای متفاوت محک بزنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر