jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۶۰ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار اعلام کرد:

کریمی و مهدوی‌کیا در جمع محبوب‌ترین بازیکنان جهان

گروه ورزش: در بین 115 بازیکنی که فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار به عنوان نامزدهای محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2009 معرفی کرد، نام 2 بازیکن ایرانی هم به چشم می‌خورد؛‌ مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی. این چهارمین سالی است که فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار تصمیم به انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال می‌گیرد و البته دومین سالی که فوتبالیست‌های ایرانی هم در این نظرسنجی شرکت داده می‌شوند. سال گذشته علیرضا واحدی نیکبخت، تنها ایرانی فهرست محبوب‌ترین‌ها بود و جالب آن‌که در پایان نظرسنجی با 301 هزار و 837 رای، بالاتر از چهره‌های مطرحی چون فرناندو تورس، تیه‌ری هانری، استیون جرارد، میشاییل بالاک، رود فان نیستلروی، دیوید ویا، سسک فابرگاس، وین رونی، ساموئل اتوئو و دیدیه دروگبا در مکان هفتم محبوب‌ترین فوتبالیست‌های دنیا قرار گرفت.

رای گیری برای معرفی محبوب‌ترین فوتبالیست سال 2009، از روز گذشته آغاز شده و علاقه‌مندان تا 2 ژانویه 2010 فرصت دارند با مراجعه به سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار WWW.IFFHS.DE در نظرسنجی شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر