jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۶۰   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار اعلام کرد:

کریمی و مهدوی‌کیا در جمع محبوب‌ترین بازیکنان جهان

گروه ورزش: در بین 115 بازیکنی که فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار به عنوان نامزدهای محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان در سال 2009 معرفی کرد، نام 2 بازیکن ایرانی هم به چشم می‌خورد؛‌ مهدی مهدوی‌کیا و علی کریمی. این چهارمین سالی است که فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار تصمیم به انتخاب محبوب‌ترین بازیکن سال می‌گیرد و البته دومین سالی که فوتبالیست‌های ایرانی هم در این نظرسنجی شرکت داده می‌شوند. سال گذشته علیرضا واحدی نیکبخت، تنها ایرانی فهرست محبوب‌ترین‌ها بود و جالب آن‌که در پایان نظرسنجی با 301 هزار و 837 رای، بالاتر از چهره‌های مطرحی چون فرناندو تورس، تیه‌ری هانری، استیون جرارد، میشاییل بالاک، رود فان نیستلروی، دیوید ویا، سسک فابرگاس، وین رونی، ساموئل اتوئو و دیدیه دروگبا در مکان هفتم محبوب‌ترین فوتبالیست‌های دنیا قرار گرفت.

رای گیری برای معرفی محبوب‌ترین فوتبالیست سال 2009، از روز گذشته آغاز شده و علاقه‌مندان تا 2 ژانویه 2010 فرصت دارند با مراجعه به سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار WWW.IFFHS.DE در نظرسنجی شرکت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر