jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۶۱۴ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: جشنواره فرانسوی گراند لیون که در شهر برادران لومیر برپا شده از کلینت ایستوود، بازیگر و فیلمساز قدردانی و جایزه ویژه‌ای به وی اهدا کرد. به گزارش فارس، جشنواره فیلم گراندلیون فرانسه، جایزه ویژه و افتخاری خود را به این هنرمند قدیمی داد.کلینت ایستوود که برای فیلمبرداری فیلم جدید خود «آخرت» به فرانسه سفر کرده است، در مراسم ویژه این جشنواره شرکت کرد و جایزه خود را از دست پیری فریمو از مدیران جشنواره بین‌المللی فیلم کن دریافت کرد.این جایزه برای اولین بار است که به یک هنرمند بین‌المللی اهدا می‌شود، به همین دلیل ایستوود از دریافت آن ابراز خشنودی و خوشحالی کرد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر