jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۹۳   ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

فقط وحدت حول محور رهبری را قبول داریم

گروه سیاسی: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: از تعاریف مختلفی که به منظور وحدت مطرح می‌شود، ما تنها یک مورد را قبول داریم و آن، وحدت بین نیروهای وفادار انقلاب حول محور رهبری است. محمدنبی حبیبی، دیروز در نشستی خبری با اشاره به دیدارهای حزب موتلفه با شخصیت‌ها و مراجع گفت: در این دیدارها ما به 2 موضوع نظر داشتیم و فکر می‌کردیم باید این 2 موضوع خطری مهم تلقی شود؛ اول تاخت و تاز به اصل ولایت فقیه و دوم تاخت و تاز به شخص رهبر معظم انقلاب نباید باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم در بسیاری از ملاقات‌ها نظر حزب را در این خصوص و با توجه به هجمه وسیع در آن مطرح کنیم.

وی افزود: این تعاملات نتیجه داد و آن این که از زبان مراجع معظم تقلید در خصوص هر دو موضوع، سخنان صریح بیان شد ولی متاسفانه با 2 یا 3 ماه تاخیر.حبیبی همچنین خبر داد، موسوی خوئینی‌ها در طراحی اقدامات رقبای دوم خردادی ما در مسائل انتخابات و غیر از مسائل انتخابات در مقاطع مختلف نقش اساسی دارد.وی همچنین درباره مواضع تند اخیر خود نسبت به موسوی و کروبی تاکید کرد: مواضع موسوی و کروبی تندتر شده بود، لذا ما هم مواضعمان تندتر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر