jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۵۹۳ ۲۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی:

فقط وحدت حول محور رهبری را قبول داریم

گروه سیاسی: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: از تعاریف مختلفی که به منظور وحدت مطرح می‌شود، ما تنها یک مورد را قبول داریم و آن، وحدت بین نیروهای وفادار انقلاب حول محور رهبری است. محمدنبی حبیبی، دیروز در نشستی خبری با اشاره به دیدارهای حزب موتلفه با شخصیت‌ها و مراجع گفت: در این دیدارها ما به 2 موضوع نظر داشتیم و فکر می‌کردیم باید این 2 موضوع خطری مهم تلقی شود؛ اول تاخت و تاز به اصل ولایت فقیه و دوم تاخت و تاز به شخص رهبر معظم انقلاب نباید باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم در بسیاری از ملاقات‌ها نظر حزب را در این خصوص و با توجه به هجمه وسیع در آن مطرح کنیم.

وی افزود: این تعاملات نتیجه داد و آن این که از زبان مراجع معظم تقلید در خصوص هر دو موضوع، سخنان صریح بیان شد ولی متاسفانه با 2 یا 3 ماه تاخیر.حبیبی همچنین خبر داد، موسوی خوئینی‌ها در طراحی اقدامات رقبای دوم خردادی ما در مسائل انتخابات و غیر از مسائل انتخابات در مقاطع مختلف نقش اساسی دارد.وی همچنین درباره مواضع تند اخیر خود نسبت به موسوی و کروبی تاکید کرد: مواضع موسوی و کروبی تندتر شده بود، لذا ما هم مواضعمان تندتر شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر