jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۳۶۶   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: سیداحمد میرعلایی پس از صدور حکم مدیرعاملی‌اش در بنیاد سینمایی فارابی اظهار کرد: از همه درخواست می‌کنم در سال اصلاح الگوی مصرف، با اهدای راهکارها و پیشنهادهای سازنده خود، مرا در خدمتگزاری به‌گونه‌ای شایسته و مفید همراهی کنند. به گزارش فارس، میرعلایی در نخستین گفتگوی خود پس از دریافت این حکم، با اشاره به جایگاه خاص و پتانسیل فراوان بنیاد فارابی به عنوان مرکز ثقل سینمای کشور و بازوی اجرایی معاونت سینمایی، گفت: ‌ ضمن تشکر از بذل محبت تمامی همکاران و آشنایان عزیز، درخواست دارم در سال اصلاح الگوی مصرف، با پرهیز از درج هرگونه آگهی تبریک در جراید و ارسال گل و....، با اهدای راهکارها و پیشنهادهای سازنده خود، مرا در خدمتگزاری به نحوی شایسته و مفید همراهی فرمایند.

میرعلایی ادامه داد: صدالبته این بهترین و به یادماندنی‌ترین هدیه است که در این مسیر دشوار از سوی دوستان و اهالی سینما پذیرا خواهم بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر
نظرسنجی بیشتر
پیش بینی شما از نتیجه دربی استقلال و پرسپولیس ؟
برد استقلال
برد پرسپولیس
تساوی