jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۸۰۷۰   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۰

گروه حوادث: معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور از کشته شدن 135 نفر و مجروح شدن 625 نفر بر اثر تصادفات جاده‌ای در 4 روز گذشته خبر داد. سرهنگ پرویز سیاح البرزی به مهر گفت: هفته گذشته با توجه به تعطیلاتی که وجود داشت حجم ترافیک در جاده‌های کشور و بویژه محورهای شمالی کشور افزایش چشمگیری داشت و متاسفانه بر اساس گزارش‌های رسیده از پاسگاه‌های پلیس راه سراسر کشور 135 نفر بر اثر تصادف جان خود را در جاده‌های کشور از دست داده‌اند. بر اساس گزارش‌های مطرح شده از سوی این مقام ارشد در پلیس راه، از 21 تا 24 مهر ماه، 470 تصادف منجر به جرح و فوت در جاده‌های سراسر کشور رخ داد که بر اثر آن تصادفات 625 نفر مجروح شده‌اند.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راه کشور با اشاره به علت تصادفات اظهار کرد: انحراف به چپ با 22 درصد و سرعت غیرمجاز با 25 درصد، اصلی‌ترین عامل تصادفات این مدت بوده است. همچنین 53 درصد تصادفات را خودروهای سواری، 3 درصد موتورسیکلت، 14 درصد کامیون، 8 درصد عابر پیاده و 3 درصد را خودروهای مسافربری عمومی تشکیل داده‌اند. بر اساس این آمار 73 درصد تصادفات از ساعت 7 صبح تا 19 و 64 درصد تصادفات در حاشیه 30 کیلومتری شهرها رخ داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر