jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۸۷ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۸

گروه جامعه: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1389 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از سه‌شنبه 5آبان‌ماه آغاز می‌شود. حسین توکلی اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد طی روزهای 5 تا 12 آبان ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود.

وی درخصوص تقویم آزمونی کارشناسی ارشد تصریح کرد: براساس پیش‌بینی‌های انجام شده کنکور کارشناسی ارشد سال 89 روزهای 28، 29 و 30 بهمن در سراسر کشور برگزار می‌شود.

توکلی همچنین درخصوص کنکور ارشد 88 گفت: با توجه به‌این‌ که اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کدرشته محل‌های بورسیه، دارای شرایط خاص و دوره‌های مجازی اعلام شده است، این دسته از داوطلبان باید با در دست داشتن مدارک لازم برای مصاحبه یا موارد مورد لزوم به محل مربوط مراجعه کنند که این موضوع تنها مورد باقیمانده از آزمون کارشناسی ارشد 88 است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر