jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۳ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۹

حسین‌علی قاسم‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران زمان ثبت‌نام دروس دانشپذیری پذیرفته شدگان مشروط دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور را از اول آبان اعلام کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران در گفتگو با فارس با بیان این‌که پذیرفته‌شدگان مشروط دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور در یکی دو درس یا در معدل حد نمره لازم را کسب نکرده‌اند، افزود: ثبت نام دروس دانشپذیری ویژه پذیرفته شدگان مشروط (میانگین و درس) در تمام مقاطع از اول آبان در سیستم گلستان امکانپذیر است.

وی با تأکید بر این‌که عدم پرداخت شهریه نیمسال اول سال تحصیلی  89 - 88 انتخاب واحد دانشجویان دانشگاه پیام نور را حذف می‌کند، گفت: اگر دانشجویان دانشگاه پیام نور شهریه ثبت‌نام نیمسال اول سال تحصیلی 89 88 پرداخت نکنند تمام دروسی که انتخاب کرده‌اند از سیستم گلستان حذف و وضعیت دانشجو به حذف ترم (مرخصی تحصیلی با احتساب در سنوات ملزم به پرداخت شهریه ثابت و متغیر) تبدیل می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران با بیان این‌که در حال حاضر 45 هزار دانشجو در دانشگاه پیام نور مرکز تهران تحصیل می‌کنند، اظهار داشت: 90 درصد از هزینه دانشگاه پیام نور از منبع شهریه دانشجویان تأمین می‌شود و فقط 10 درصد آن توسط دولت تأمین می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر