jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۲   ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۲۵

در اعتراض به سخنان نماینده اسرائیل

هیات ایرانی برای دقایقی اجلاس ژنو را ترک کرد

هیات ایرانی و عراقی حاضر در سالن اجلاس نشست بین المجالس در اعتراض به سخنان غیر قابل قبول نماینده رژیم صهیونیستی سالن اجلاس را ترک کردند.

به گزارش ایرنا از ژنو، هنگامی که نماینده عمان پیشنهاد کشور خود و ایران را درخصوص تصویب ماده اضطراری در خصوص فلسطین مطرح کرد، نماینده رژیم صهیونیستی به این پیشنهاد اعتراض کرده و خواستار پاسخگویی دراین زمینه شد .

پس از آنکه مسئولین این نشست به نماینده رژیم صهیونیستی اجازه سخنرانی خارج از وقت را دادند هیات پارلمانی ایران و عراق در حرکتی اعتراض آمیز برای دقایقی سالن اجلاس را ترک کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر