jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۷۷۲ ۲۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۲۵

در اعتراض به سخنان نماینده اسرائیل

هیات ایرانی برای دقایقی اجلاس ژنو را ترک کرد

هیات ایرانی و عراقی حاضر در سالن اجلاس نشست بین المجالس در اعتراض به سخنان غیر قابل قبول نماینده رژیم صهیونیستی سالن اجلاس را ترک کردند.

به گزارش ایرنا از ژنو، هنگامی که نماینده عمان پیشنهاد کشور خود و ایران را درخصوص تصویب ماده اضطراری در خصوص فلسطین مطرح کرد، نماینده رژیم صهیونیستی به این پیشنهاد اعتراض کرده و خواستار پاسخگویی دراین زمینه شد .

پس از آنکه مسئولین این نشست به نماینده رژیم صهیونیستی اجازه سخنرانی خارج از وقت را دادند هیات پارلمانی ایران و عراق در حرکتی اعتراض آمیز برای دقایقی سالن اجلاس را ترک کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر