jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۶۶   ۱۷ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۶

یک زن و 2مرد پس از سرقت 9میلیون تومان پول یک مشتری بانک ، از سوی پلیس آگاهی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما ، مردی که 9میلیون تومان پول از بانک دریافت کرده بود ، دقایقی پس از خروج از بانک ، سرنشینان یک خودروی پژو که یک زن و 2 مرد بودند با متوقف کردن وی ، نشانی محلی را از او پرسیدند و در این هنگام تکه کاغذی را که در دست داشتند، هنگام نشان دادن به مشتری بانک ، به زمین انداختند. مرد عابر که قصد کمک به آنها را داشت ، هنگامی که کاغذ را از زمین برداشت ، از سوی سرنشینان مورد حمله قرار گرفت و این افراد پس از سرقت 9میلیون پول نقد وی ، در خیابان شریعتی از محل متواری شدند. با شکایت مرد مالباخته در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران ، بازپرس سعید رضایی دستور قضایی لازم را در این خصوص به شعبه اول پلیس آگاهی صادر کرد. با تحقیق ، بررسی و چهره نگاری از یکی از متهمان ، ماموران ردپای این سارق را در کرج شناسایی کردند و موفق به دستگیری وی شدند. متهم پس از دستگیری ، 2همدست دیگر خود را معرفی کرد و ماموران با دستگیری آنها و صدور قرار قانونی ، تحقیق از آنان را آغاز کردند هنوز از اعترافات متهمان گزارشی منتشر نشده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر