jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۵۵۸ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۵۰

مجید صادقی مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان گفت: با توجه به رکوردگیری های انجام شده ، رضا زمانی نژاد موفق شد با کسب امتیاز 297 از 300،‌ رکورد داخل سالن ایران را بشکند و این یک خبر خوب در آستانه اعزام تیم به رقابت های داخل سالن ویتنام بود.

مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: زمانی نژاد با ثبت این رکورد نشان داد تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته است و امیدوارم در رقابت های داخل سالن آسیا نیز بتواند عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

وی تصریح کرد: در نشست روز گذشته در کمیته المپیک ایران مقرر شد نفرات اعزامی مشخص شوند که بر همین اساس آقایان، زمانی نژاد، محمد علی کریمی، منصور کردی و عبدالله کیایی در قسمت مردان موفق شدند به عضویت تیم ملی کامپوند ایران در بیایند.

مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان خاطرنشان کرد: در قسمت بانوان نیز خانم ها انسیه حاجی انزه هایی، اکرم شعبانی، سکینه قاسم پور و مهتاب پارسامهر نیز موفق شدند با ثبت رکوردهای قابل قبول، به عضویت تیم بانوان ایران درآیند که با توجه به زمان اندک باقیمانده تا زمان اعزام ملی پوشان، بدون شک همین افراد به ویتنام اعزام خواهند شد و اگر مشکلی از جمله مصدومیت برای نفرات اعزامی به وجود بیاید، دیگر نمی توانیم از تیراندازان ذخیره استفاده کنیم.

رقابت های داخل سالن ویتنام در رشته تیروکمان نیمه اول آبان ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر