jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۵۵۸   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۹:۵۰

مجید صادقی مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان گفت: با توجه به رکوردگیری های انجام شده ، رضا زمانی نژاد موفق شد با کسب امتیاز 297 از 300،‌ رکورد داخل سالن ایران را بشکند و این یک خبر خوب در آستانه اعزام تیم به رقابت های داخل سالن ویتنام بود.

مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان روز یکشنبه در گفتگو با ایرنا افزود: زمانی نژاد با ثبت این رکورد نشان داد تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته است و امیدوارم در رقابت های داخل سالن آسیا نیز بتواند عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

وی تصریح کرد: در نشست روز گذشته در کمیته المپیک ایران مقرر شد نفرات اعزامی مشخص شوند که بر همین اساس آقایان، زمانی نژاد، محمد علی کریمی، منصور کردی و عبدالله کیایی در قسمت مردان موفق شدند به عضویت تیم ملی کامپوند ایران در بیایند.

مسئول اجرایی رقابت های داخل سالن فدراسیون تیروکمان خاطرنشان کرد: در قسمت بانوان نیز خانم ها انسیه حاجی انزه هایی، اکرم شعبانی، سکینه قاسم پور و مهتاب پارسامهر نیز موفق شدند با ثبت رکوردهای قابل قبول، به عضویت تیم بانوان ایران درآیند که با توجه به زمان اندک باقیمانده تا زمان اعزام ملی پوشان، بدون شک همین افراد به ویتنام اعزام خواهند شد و اگر مشکلی از جمله مصدومیت برای نفرات اعزامی به وجود بیاید، دیگر نمی توانیم از تیراندازان ذخیره استفاده کنیم.

رقابت های داخل سالن ویتنام در رشته تیروکمان نیمه اول آبان ماه برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر