jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۵۵۷ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۱

نماینده اصفهان از آغاز سفرهای استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان خبر داد و گفت: تا این لحظه قرار شده است که اولین سفر استانی دولت دهم از روز سه شنبه آغاز شود.

حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با بیان اینکه سه شنبه این هفته اولین سفر استانی دولت  دهم به مقصد اصفهان آغاز می شود،گفت:‌آقای احمدی نژاد رئیس جمهور در ایام انتخابات به مردم اصفهان قول داد که نخستین سفر استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان آغاز شود و به همین خاطر رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت سه شنبه در اصفهان حاضر خواهد شد.

وی با اشاره به علت انتخاب اصفهان به عنوان نخستین مقصد سفر استانی هیات دولت در دور سوم گفت: توسعه فرهنگی یکی از ویژگی های این سفر است که قرار شده از اصفهان آغاز شود.

فولادگر اضافه کرد:‌رئیس جمهور در بخشی از این سفر حضور دارد و احتمالا در روز اول در استان اصفهان باشد و به تهران بازخواهد گشت اما وزرا تا پایان این سفر که سه روز است در شهرهای مختلف استان حضور می یابند.

وی تاکید کرد: این برنامه ریزی ها تا امروز مشخص شده و امکان دارد تغییر یابد.

یوسف اسدی -  خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر