jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۵۵۷   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۱

نماینده اصفهان از آغاز سفرهای استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان خبر داد و گفت: تا این لحظه قرار شده است که اولین سفر استانی دولت دهم از روز سه شنبه آغاز شود.

حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با بیان اینکه سه شنبه این هفته اولین سفر استانی دولت  دهم به مقصد اصفهان آغاز می شود،گفت:‌آقای احمدی نژاد رئیس جمهور در ایام انتخابات به مردم اصفهان قول داد که نخستین سفر استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان آغاز شود و به همین خاطر رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت سه شنبه در اصفهان حاضر خواهد شد.

وی با اشاره به علت انتخاب اصفهان به عنوان نخستین مقصد سفر استانی هیات دولت در دور سوم گفت: توسعه فرهنگی یکی از ویژگی های این سفر است که قرار شده از اصفهان آغاز شود.

فولادگر اضافه کرد:‌رئیس جمهور در بخشی از این سفر حضور دارد و احتمالا در روز اول در استان اصفهان باشد و به تهران بازخواهد گشت اما وزرا تا پایان این سفر که سه روز است در شهرهای مختلف استان حضور می یابند.

وی تاکید کرد: این برنامه ریزی ها تا امروز مشخص شده و امکان دارد تغییر یابد.

یوسف اسدی -  خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر