jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۷۵۵۷   ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۱:۱۱

نماینده اصفهان از آغاز سفرهای استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان خبر داد و گفت: تا این لحظه قرار شده است که اولین سفر استانی دولت دهم از روز سه شنبه آغاز شود.

حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با بیان اینکه سه شنبه این هفته اولین سفر استانی دولت  دهم به مقصد اصفهان آغاز می شود،گفت:‌آقای احمدی نژاد رئیس جمهور در ایام انتخابات به مردم اصفهان قول داد که نخستین سفر استانی دولت دهم از اصفهان نصف جهان آغاز شود و به همین خاطر رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت سه شنبه در اصفهان حاضر خواهد شد.

وی با اشاره به علت انتخاب اصفهان به عنوان نخستین مقصد سفر استانی هیات دولت در دور سوم گفت: توسعه فرهنگی یکی از ویژگی های این سفر است که قرار شده از اصفهان آغاز شود.

فولادگر اضافه کرد:‌رئیس جمهور در بخشی از این سفر حضور دارد و احتمالا در روز اول در استان اصفهان باشد و به تهران بازخواهد گشت اما وزرا تا پایان این سفر که سه روز است در شهرهای مختلف استان حضور می یابند.

وی تاکید کرد: این برنامه ریزی ها تا امروز مشخص شده و امکان دارد تغییر یابد.

یوسف اسدی -  خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر