jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۳۳۴ ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۵

با تلاش ماموران آتش نشانی

69 شهروند تهرانی نجات یافتند

آتش‌نشانان تهران در 48 ساعت گذشته 69 نفر از شهروندان را که گرفتار حوادث مختلف شده بودند نجات دادند که نیمی از این افراد (35 نفر) در آسانسور گرفتار شده بودند.

به گزارش مهر ، در دو روز پایانی هفته گذشته 11 واحد مسکونی، 11 دستگاه وسیله نقلیه، 7 فروشگاه، 3 کارگاه ، 2 انباری و چند مورد دیگر با آتش ‌سوزی روبرو شدند که با حضور به موقع آتش‌ نشانان همه این آتش‌سوزی ها مهار ، کاملاً خاموش و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری شد.

بر اساس این گزارش ، آتش‌نشانان همچنین عملیات امداد و نجات را در حوادث گوناگون از جمله 19 حادثه آسانسور ، 15 حادثه رانندگی ، 13 حادثه گرفتار شدن افراد در اماکن مختلف ، 13 حادثه گیر کردن حلقه انگشتری در انگشت و 10 حادثه نشت آب در منازل مسکونی انجام دادند.

در 48 ساعت گذشته 1665 آتش‌نشان با بکارگیری 553 دستگاه خودروی ایمنی و آتش‌نشانی 137 ساعت عملیات خاموش کردن آتش و امداد و نجات را انجام دادند.

در این مدت تهران بزرگ شاهد 51 آتش‌سوزی و 115 حادثه مختلف دیگر بود که بر اثر آن یک نفر جان خود را از دست داد و 27 نفر آسیب دیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر