jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۷۳۳۴   ۲۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۴۵

با تلاش ماموران آتش نشانی

69 شهروند تهرانی نجات یافتند

آتش‌نشانان تهران در 48 ساعت گذشته 69 نفر از شهروندان را که گرفتار حوادث مختلف شده بودند نجات دادند که نیمی از این افراد (35 نفر) در آسانسور گرفتار شده بودند.

به گزارش مهر ، در دو روز پایانی هفته گذشته 11 واحد مسکونی، 11 دستگاه وسیله نقلیه، 7 فروشگاه، 3 کارگاه ، 2 انباری و چند مورد دیگر با آتش ‌سوزی روبرو شدند که با حضور به موقع آتش‌ نشانان همه این آتش‌سوزی ها مهار ، کاملاً خاموش و از بروز خسارات بیشتر جلوگیری شد.

بر اساس این گزارش ، آتش‌نشانان همچنین عملیات امداد و نجات را در حوادث گوناگون از جمله 19 حادثه آسانسور ، 15 حادثه رانندگی ، 13 حادثه گرفتار شدن افراد در اماکن مختلف ، 13 حادثه گیر کردن حلقه انگشتری در انگشت و 10 حادثه نشت آب در منازل مسکونی انجام دادند.

در 48 ساعت گذشته 1665 آتش‌نشان با بکارگیری 553 دستگاه خودروی ایمنی و آتش‌نشانی 137 ساعت عملیات خاموش کردن آتش و امداد و نجات را انجام دادند.

در این مدت تهران بزرگ شاهد 51 آتش‌سوزی و 115 حادثه مختلف دیگر بود که بر اثر آن یک نفر جان خود را از دست داد و 27 نفر آسیب دیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر