jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۲۲ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه ورزش: رئیس فدراسیون کشتی با اظهار رضایت از نتایج کشتی ایران در مسابقات جهانی دانمارک، گفت: ما با یک کادر فنی جوان و با انگیزه در تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نتایج خوبی گرفتیم بنابراین حداقل تا المپیک لندن از آن حمایت می‌کنیم، زیرا مربی باید حاشیه امنیت داشته باشد.

محمد‌رضا یزدانی‌خرم در نشست خبری روز گذشته که در محل خانه کشتی برگزار شد، ادامه داد: سرمایه‌گذاری ما روی جوانان و نوجوانان کم است، چون جایی برای برگزاری اردو نداریم و آنها در اطراف کرج و شهریار آواره بودند و با سختی به مسابقات جهانی و آسیایی رفتند اما با این وضعیتی که داشتیم نتیجه بسیار عالی گرفتیم.

یزدانی خرم در بخش دیگری از این کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به ادعای مطرح شده از سوی یکی از حاضران در جلسه مربوط به خیانت به کشتی در المپیک و کشتی فروشی در آن مسابقات، گفت: ورزش حرفه‌ای شده و اگر خودمان کشتی‌گیران را شار ژ نکنیم، دیگران شار ژ می‌کنند. البته درصد آن در ورزش ما خیلی کم است و شاید قابل گفتن هم نباشد اما باید هوشیار باشیم چرا که از این پس پیشنهاداتی مرتب تکرار خواهد شد. بعضی‌ها دلال هستند و مدال‌ها را می‌فروشند. در ایران این مسائل کمتر بوده که الان جای مطرح کردن آنها نیست.

یزدانی‌خرم درباره اختلاف نظر با محمد علی‌آبادی هم گفت: آماده‌ایم هر کس ادعایی دارد جلوی مردم مناظره کنیم. این طوری نیست یک گروه خاص هر کاری دلشان می‌خواهد بکنند. بعد از المپیک هیچ کس از من دفاع نکرد. علی‌آبادی در هر مصاحبه‌ای می‌گفت که همیشه تغییر و تحول هست و ممکن است هر کسی را تغییر دهیم. من اجازه نمی‌دهم هیچ جا به کشتی جفا شود قبل از آمدنم به فدراسیون کشتی هم گفته بودم که اینجا 10 سال کار دارد تا بتوانیم به نتایج درخشان دست پیدا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر