jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۱۲۲   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه ورزش: رئیس فدراسیون کشتی با اظهار رضایت از نتایج کشتی ایران در مسابقات جهانی دانمارک، گفت: ما با یک کادر فنی جوان و با انگیزه در تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نتایج خوبی گرفتیم بنابراین حداقل تا المپیک لندن از آن حمایت می‌کنیم، زیرا مربی باید حاشیه امنیت داشته باشد.

محمد‌رضا یزدانی‌خرم در نشست خبری روز گذشته که در محل خانه کشتی برگزار شد، ادامه داد: سرمایه‌گذاری ما روی جوانان و نوجوانان کم است، چون جایی برای برگزاری اردو نداریم و آنها در اطراف کرج و شهریار آواره بودند و با سختی به مسابقات جهانی و آسیایی رفتند اما با این وضعیتی که داشتیم نتیجه بسیار عالی گرفتیم.

یزدانی خرم در بخش دیگری از این کنفرانس مطبوعاتی در پاسخ به ادعای مطرح شده از سوی یکی از حاضران در جلسه مربوط به خیانت به کشتی در المپیک و کشتی فروشی در آن مسابقات، گفت: ورزش حرفه‌ای شده و اگر خودمان کشتی‌گیران را شار ژ نکنیم، دیگران شار ژ می‌کنند. البته درصد آن در ورزش ما خیلی کم است و شاید قابل گفتن هم نباشد اما باید هوشیار باشیم چرا که از این پس پیشنهاداتی مرتب تکرار خواهد شد. بعضی‌ها دلال هستند و مدال‌ها را می‌فروشند. در ایران این مسائل کمتر بوده که الان جای مطرح کردن آنها نیست.

یزدانی‌خرم درباره اختلاف نظر با محمد علی‌آبادی هم گفت: آماده‌ایم هر کس ادعایی دارد جلوی مردم مناظره کنیم. این طوری نیست یک گروه خاص هر کاری دلشان می‌خواهد بکنند. بعد از المپیک هیچ کس از من دفاع نکرد. علی‌آبادی در هر مصاحبه‌ای می‌گفت که همیشه تغییر و تحول هست و ممکن است هر کسی را تغییر دهیم. من اجازه نمی‌دهم هیچ جا به کشتی جفا شود قبل از آمدنم به فدراسیون کشتی هم گفته بودم که اینجا 10 سال کار دارد تا بتوانیم به نتایج درخشان دست پیدا کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر