jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۳۸ ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

کمیته آموزش و پرورش مجلس خواستار شد:

افزایش ساعات کار معلمان حق‌التدریس

گروه جامعه: رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آموزش و پرورش به جای جذب معلمان شرکتی، ساعت کار حق‌التدریسی‌ها را اضافه کند و از نیروهای رسمی استفاده حداکثری کند.

علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با فارس، با اشاره به نیروهای مازاد در شمال تهران، مناطق برخوردار و مراکز شهرها اظهار کرد: مجلس و بخصوص کمیسیون آموزش و تحقیقات با به کارگیری نیروهای آزاد شرکتی در آموزش و پرورش مخالف است، ولی برخی کلاس‌های ما در شهرستان‌ها و مناطق محروم با کمبود معلم مواجه هستند.

وی به جذب معلمان شرکتی در آموزش و پرورش اشاره کرد و در ادامه افزود: ما طی جلساتی با مسوولان موقت آموزش و پرورش ضمن گوشزد کردن عواقب و صدمات جبران‌ناپذیر این رویه به زیرساخت‌های تعلیم و تربیت، آنها را مکلف کردیم نیروهای مورد نیاز خود را از مراکز تربیت معلم تامین کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر