jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۷۰۳۸   ۲۱ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

کمیته آموزش و پرورش مجلس خواستار شد:

افزایش ساعات کار معلمان حق‌التدریس

گروه جامعه: رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آموزش و پرورش به جای جذب معلمان شرکتی، ساعت کار حق‌التدریسی‌ها را اضافه کند و از نیروهای رسمی استفاده حداکثری کند.

علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با فارس، با اشاره به نیروهای مازاد در شمال تهران، مناطق برخوردار و مراکز شهرها اظهار کرد: مجلس و بخصوص کمیسیون آموزش و تحقیقات با به کارگیری نیروهای آزاد شرکتی در آموزش و پرورش مخالف است، ولی برخی کلاس‌های ما در شهرستان‌ها و مناطق محروم با کمبود معلم مواجه هستند.

وی به جذب معلمان شرکتی در آموزش و پرورش اشاره کرد و در ادامه افزود: ما طی جلساتی با مسوولان موقت آموزش و پرورش ضمن گوشزد کردن عواقب و صدمات جبران‌ناپذیر این رویه به زیرساخت‌های تعلیم و تربیت، آنها را مکلف کردیم نیروهای مورد نیاز خود را از مراکز تربیت معلم تامین کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر