jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۹۲۱ ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۳۳

مدیر کل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی:

مردودی از پایه اول دبیرستان باید حذف شود

حمیدرضا مشهدی عباسی مدیرکل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش گفت: لازم است مردودی از پایه اول دبیرستان حذف شده یا به نحوی کاهش یابد.

مدیرکل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با فارس اظهار داشت: آموزش معنویات در دبیرستان‌ها کم بوده و در این زمینه خلأ احساس می‌شود.

وی افزود: امروز اطلاعات علمی به سادگی به دست دانش‌آموزان می‌رسد و آنها با ورود به سایت‌های اینترنتی می‌توانند در موضوعات مختلف، اطلاعات علمی را به دست‌ آورند.

مدیر کل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید در خصوص حذف کنکور اقداماتی صورت گیرد ، افزود: لازم است مردودی از پایه اول دبیرستان حذف شده یا به نحوی کاهش یابد.همچنین لازم است تا در ضریب و وضعیت نمره‌دهی در نمره مستمر پایه اول دبیرستان ، تجدید نظر صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر