jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۹۲۱   ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۰:۳۳

مدیر کل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی:

مردودی از پایه اول دبیرستان باید حذف شود

حمیدرضا مشهدی عباسی مدیرکل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش گفت: لازم است مردودی از پایه اول دبیرستان حذف شده یا به نحوی کاهش یابد.

مدیرکل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با فارس اظهار داشت: آموزش معنویات در دبیرستان‌ها کم بوده و در این زمینه خلأ احساس می‌شود.

وی افزود: امروز اطلاعات علمی به سادگی به دست دانش‌آموزان می‌رسد و آنها با ورود به سایت‌های اینترنتی می‌توانند در موضوعات مختلف، اطلاعات علمی را به دست‌ آورند.

مدیر کل آموزش نظری و پیش‌دانشگاهی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه باید در خصوص حذف کنکور اقداماتی صورت گیرد ، افزود: لازم است مردودی از پایه اول دبیرستان حذف شده یا به نحوی کاهش یابد.همچنین لازم است تا در ضریب و وضعیت نمره‌دهی در نمره مستمر پایه اول دبیرستان ، تجدید نظر صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر