jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۴۴ ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: جامع‌ترین سایت اینترنتی زیارت توسط اداره کل فرهنگی سازمان صداوسیما با حضور حجت‌‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر، معاون آموزش و پژوهش بعثه مقام معظم رهبری و امینیان، معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت و جمعی از مدیران و مسوولان سازمان صداوسیما و سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگی سازمان صداوسیما، حسن گروسی، مدیرکل امور فرهنگی سازمان گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی اینترنت و استفاده جوانان از آن و در اقدامی شایسته همگام با تکنولوژی و فناوری روز، سایت اینترنتی زائرین راه‌اندازی شده است.

مدیرکل فرهنگی رسانه ملی بیان کرد: پس از تجربه موفق راه‌اندازی سایت لبیک توسط رسانه ملی و اقبال عمومی کاربران داخلی و خارجی و به دلیل احساس نیاز و وجود ظرفیت‌های لازم بویژه علاقه و اشتیاق جوانان به امر مهم زیارت، اداره کل فرهنگی اقدام به راه‌اندازی سایت زائرین نمود.

گروسی با معرفی بخش کتابخانه تخصصی در سایت زائرین گفت: در این بخشpdf حدود 1000 کتاب تخصصی و 150 کتاب که به شبهات دینی پرداخته است، وجود دارد و علاوه بر آن صفحه‌ای نیز ویژه تلفن همراه ایجاد شد برای آن دسته از کاربرانی که می‌توانند نرم‌‌افزارهای مذهبی، نرم‌‌افزارهای کاربردی، کلیپ‌های تصویری، تم‌های مذهبی و کتاب الکترونیکی معارفی را در این بخش دانلود کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر