jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۸۴۴   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۲

گروه رسانه: جامع‌ترین سایت اینترنتی زیارت توسط اداره کل فرهنگی سازمان صداوسیما با حضور حجت‌‌الاسلام والمسلمین قاضی عسگر، معاون آموزش و پژوهش بعثه مقام معظم رهبری و امینیان، معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت و جمعی از مدیران و مسوولان سازمان صداوسیما و سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگی سازمان صداوسیما، حسن گروسی، مدیرکل امور فرهنگی سازمان گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در فضای مجازی اینترنت و استفاده جوانان از آن و در اقدامی شایسته همگام با تکنولوژی و فناوری روز، سایت اینترنتی زائرین راه‌اندازی شده است.

مدیرکل فرهنگی رسانه ملی بیان کرد: پس از تجربه موفق راه‌اندازی سایت لبیک توسط رسانه ملی و اقبال عمومی کاربران داخلی و خارجی و به دلیل احساس نیاز و وجود ظرفیت‌های لازم بویژه علاقه و اشتیاق جوانان به امر مهم زیارت، اداره کل فرهنگی اقدام به راه‌اندازی سایت زائرین نمود.

گروسی با معرفی بخش کتابخانه تخصصی در سایت زائرین گفت: در این بخشpdf حدود 1000 کتاب تخصصی و 150 کتاب که به شبهات دینی پرداخته است، وجود دارد و علاوه بر آن صفحه‌ای نیز ویژه تلفن همراه ایجاد شد برای آن دسته از کاربرانی که می‌توانند نرم‌‌افزارهای مذهبی، نرم‌‌افزارهای کاربردی، کلیپ‌های تصویری، تم‌های مذهبی و کتاب الکترونیکی معارفی را در این بخش دانلود کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر