jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۸۶۷۶۰ ۲۲ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۶:۵۰

در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی

4 فلسطینی در نوار غزه زخمی شدند

منابع بیمارستانی فلسطینی اعلام کردند در حمله بامداد چهارشنبه جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه چهار فلسطینی زخمی شدند.

معاویه حسنین ، مدیر کل اورژانس وزارت بهداشت در نوار غزه پیشتر گفته بود در حمله روز چهارشنبه جنگنده های رژیم صهیونیستی به دو تونل در شهر رفح در نوار غزه یک فلسطینی کشته شد و چهار نفر دیگر زخمی شدند.

منابع بیمارستانی اعلام کردند:«همزمان با بمباران تونل ها در شهر «رفح» در نوار غزه جسد «یوسف ابوزهری» از مصر به بیمارستان «ابو یوسف النجار» در این شهر انتقال داده شد از این رو این تصور ایجاد شد که یک نفر براثر این بمبارانها کشته شده است».

به گزارش خبرگزاری فرانسه ، یک سخنگوی ارتش اسرائیل با تأیید حمله گفت:«جنگنده های اسرائیل دو تونل را در منطقه مرزی بین غزه و مصر بمباران کردند که از این تونلها برای قاچاق سلاح استفاده می شد».

این سخنگو اعلام کرد در پاسخ به شلیک موشک دوشنبه شب از نوار غزه به اسرائیل این بمباران صورت گرفته است.

منابع بیمارستانی فلسطینی اعلام کرده اند تاکنون بیش از صد و بیست فلسطینی در داخل تونلهای واقع بین مصر و نوار غزه بر اثر بمباران های اسرائیل یا حوادث جان خود را از دست داده اند.

واحدمرکزی خبر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر