jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۶۶   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: جدول لیگ برتر را که نگاه کنید، حالا دیگر هر پنج تیم قعرجدولی سرمربی‌هایشان را عوض کرده‌اند. آخرین آنها پاس همدان بود که پس از هفته‌ها کش و قوس، سرانجام باپذیرفتن استعفای صوری علیرضا منصوریان، همان کاری را کرد که از هفته اول شائبه‌اش وجود داشت.پاسی‌ها البته با خانه تکانی غیر منتظره‌ای که روز پنجشنبه انجام دادند، به لحاظ مدیریتی هم نو شدند تا دیگر هیچ بهانه‌ای برای ادامه روند نزولی‌شان نداشته باشند. در این میان اتفاق جالب همین برکناری ناگهانی کاظم اولیایی بود. مدیرعامل پاس همدان که پس از پذیرفتن استعفای منصوریان، صبح پنجشنبه فرهاد کاظمی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرده بود، ساعتی پس از این اقدام از سمت مدیرعاملی باشگاه برکنار شد تا عملا حضور کاظمی نیز در پاس منتفی شود.هیات مدیره پاس که یکی از پرکارترین پنجشنبه‌هایش را سپری می‌کرد، پس از کنارگذاشتن کاظم اولیایی، طی احکامی کریم ملاحی را به عنوان مدیرعامل، مجتبی پیمبری را به عنوان قائم مقام و سرپرست و علی اصغر مدیرروستا را به عنوان سرمربی جدید پاس همدان منصوب کرد.

نکته جالب این است که تمامی این تصمیمات در حضور اولیایی که حالا یکی از اعضای هیات مدیره پاس به شمار می‌رود، گرفته شد و او هم هیچ اعتراضی به این تغییر و تحولات نداشت.

مدیرروستا پس از محمود یاوری (شاهین بوشهر) و مجید جلالی (فولاد) سومین سرمربی تازه وارد لیگ نهم به شمار می‌رود.

2 تیم ابومسلم و استقلال اهواز هم با وجود کنارگذاشتن ناصر پورمهدی و خداداد عزیزی، هنوز به طور رسمی سرمربی جدید خود را معرفی نکرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر