jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۴۶۶ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش: جدول لیگ برتر را که نگاه کنید، حالا دیگر هر پنج تیم قعرجدولی سرمربی‌هایشان را عوض کرده‌اند. آخرین آنها پاس همدان بود که پس از هفته‌ها کش و قوس، سرانجام باپذیرفتن استعفای صوری علیرضا منصوریان، همان کاری را کرد که از هفته اول شائبه‌اش وجود داشت.پاسی‌ها البته با خانه تکانی غیر منتظره‌ای که روز پنجشنبه انجام دادند، به لحاظ مدیریتی هم نو شدند تا دیگر هیچ بهانه‌ای برای ادامه روند نزولی‌شان نداشته باشند. در این میان اتفاق جالب همین برکناری ناگهانی کاظم اولیایی بود. مدیرعامل پاس همدان که پس از پذیرفتن استعفای منصوریان، صبح پنجشنبه فرهاد کاظمی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرده بود، ساعتی پس از این اقدام از سمت مدیرعاملی باشگاه برکنار شد تا عملا حضور کاظمی نیز در پاس منتفی شود.هیات مدیره پاس که یکی از پرکارترین پنجشنبه‌هایش را سپری می‌کرد، پس از کنارگذاشتن کاظم اولیایی، طی احکامی کریم ملاحی را به عنوان مدیرعامل، مجتبی پیمبری را به عنوان قائم مقام و سرپرست و علی اصغر مدیرروستا را به عنوان سرمربی جدید پاس همدان منصوب کرد.

نکته جالب این است که تمامی این تصمیمات در حضور اولیایی که حالا یکی از اعضای هیات مدیره پاس به شمار می‌رود، گرفته شد و او هم هیچ اعتراضی به این تغییر و تحولات نداشت.

مدیرروستا پس از محمود یاوری (شاهین بوشهر) و مجید جلالی (فولاد) سومین سرمربی تازه وارد لیگ نهم به شمار می‌رود.

2 تیم ابومسلم و استقلال اهواز هم با وجود کنارگذاشتن ناصر پورمهدی و خداداد عزیزی، هنوز به طور رسمی سرمربی جدید خود را معرفی نکرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر