jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۶۴۴۴   ۲۰ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۷:۱۵

بدون اردوی آماده‌سازی

تیم والیبال ایران به ژاپن می‌رود

به دلیل تصویب برگزاری رقابت‎های والیبال لیگ برتر در موعد مقرر، تیم ملی کشورمان بدون برگزاری اردوی آماده‏سازی به محل برگزاری رقابت‌های جام بزرگ قهرمانان در ژاپن سفر می‎کند.

به گزارش مهر ، شورای سازمان لیگ فدراسیون والیبال در نشست روز یکشنبه خود تصویب کرد که رقابت‎های لیگ برتر باشگاه‎های کشور طبق برنامه اولیه از 6 آبان‎ماه آغاز شود و تنها به هنگام حضور تیم ملی در رقابت‎های جام بزرگ قهرمانان این مسابقات به مدت 2 هفته به وقفه بیفتد.

بر این اساس و به دلیل درگیری ملی‎پوشان در تیم‎های باشگاهی، تیم ملی والیبال پیش از سفر به ژاپن اردوی آماده‎سازی نخواهد داشت.

امیر خوش‌خبر ، سرپرست تیم ملی والیبال در این خصوص گفت: برگزاری دیدارهای لیگ برتر فرصتی را برای برپایی اردوی آماده‎سازی ملی‎پوشان فراهم نمی‌کند. به همین دلیل و به خاطر این شرایط مجبوریم تنها در فاصله چند روزمانده به زمان اعزام تیم ملی، بازیکنان مورد نظر را به اردو فراخوانیم تا چند جلسه تمرینی مختصر در کنار هم داشته باشند.

سرپرست تیم ملی در مورد تعداد بازیکنان اعزامی به ژاپن اظهار داشت: ما می‌توانیم حداکثر با 14 بازیکن در رقابت‎های جام بزرگ قهرمانان شرکت کنیم. به احتمال زیاد هم از این حداکثر مجاز برای سفر استفاده خواهیم کرد.

مسابقات والیبال جام بزرگ قهرمانان 27 آبان‎ماه تا 2 آذرماه در ژاپن برگزار خواهد شد. ژاپن (میزبان)، لهستان (قهرمان اروپا)، برزیل (قهرمان آمریکای جنوبی)، مصر (قهرمان آفریقا)، ایران (نایب قهرمان آسیا) و قهرمان منطقه آمریکای شمالی که هنوز انتخاب نشده است، برگزارکنندگان این رقابت‎ها هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر