jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۶۲۵۷   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۴۸

بیست‌ویکمین شماره نشریه «گردشگری» منتشر شد. برخی از مطالب این شماره عبارت‌اند از: گردشگری در چنگال آنفولانزا، ابر سیاه بحران در آسمان گردشگری، تعامل هنر با گردشگری، پروانه‌نگری در ایران، دگرگونی فعالیت اجرایی جهانگردی با ICT ، رد تاریخ در کویر، نگاهی دیگر به سمنان، صنعت گردشگری یا صنعتی کردن گردشگری، زندگی پرماجرای قلک و آرامش با سفر.

به گزارش ایسنا، نشریه «گردشگری» در یازدهمین سال انتشار خود با همکاری افرادی چون ایرج افشار، حسین باهر، سیدفرید قاسمی، حمید ضرغام بروجنی، میترا سالاری، مهناز آل بویه، سحر افاضلی، محبوبه خوانساری، محسن دلشکیب و سعید سفیری، مطالبی را به علاقه‌مندان گردشگری ارائه داده است.

نشریه «گردشگری» با صاحب‌امتیازی و مدیریت محمدرضا رجبی و سردبیری محمدحسین عابدی منتشر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر