jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۰۵ ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۲

با شرکت 200 داوطلب برگزار می شود

آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی، 28 مهر

آزمون کتبی بورد تخصصی دندانپزشکی 28 مهرماه با شرکت 200 داوطلب در 10 رشته تخصصی در ستاد وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

دکتر فاضل دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در گفتگو با ایسنا ، با بیان اینکه در طی روزهای 25 و 26 مهر طرح سوالات آزمون انجام می‌شود ، اظهار کرد: امتحان کتبی بورد روز سه شنبه 28 مهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان اعلام اعتراضات داوطلبان ، گفت: داوطلبان پس از اتمام امتحان می‌توانند تا ساعت 14 همان روز اعتراضات خود را به دبیرخانه اعلام کنند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون شفاهی بورد در طی روزهای 29 و 30 مهر ماه در دانشکده جدید دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، تصریح کرد: درصدد هستیم تا امتحان شفاهی در بالاترین کیفیت برگزار شود.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به یکسان بودن ماهیت آزمون نسبت به دوره گذشته ، اظهار کرد: داوطلبی که از 100 نمره ، نمره 70 را کسب کند، حد نصاب را برای دریافت دانشنامه تخصصی کسب کرده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر