jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۰۵   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۴۲

با شرکت 200 داوطلب برگزار می شود

آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی، 28 مهر

آزمون کتبی بورد تخصصی دندانپزشکی 28 مهرماه با شرکت 200 داوطلب در 10 رشته تخصصی در ستاد وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

دکتر فاضل دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در گفتگو با ایسنا ، با بیان اینکه در طی روزهای 25 و 26 مهر طرح سوالات آزمون انجام می‌شود ، اظهار کرد: امتحان کتبی بورد روز سه شنبه 28 مهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به زمان اعلام اعتراضات داوطلبان ، گفت: داوطلبان پس از اتمام امتحان می‌توانند تا ساعت 14 همان روز اعتراضات خود را به دبیرخانه اعلام کنند.

وی با اشاره به برگزاری آزمون شفاهی بورد در طی روزهای 29 و 30 مهر ماه در دانشکده جدید دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران ، تصریح کرد: درصدد هستیم تا امتحان شفاهی در بالاترین کیفیت برگزار شود.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت با اشاره به یکسان بودن ماهیت آزمون نسبت به دوره گذشته ، اظهار کرد: داوطلبی که از 100 نمره ، نمره 70 را کسب کند، حد نصاب را برای دریافت دانشنامه تخصصی کسب کرده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر