jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۸۳۴ ۱۷ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۱:۰۳

مدیرکل بودجه و منابع وزارت بهداشت خبر داد:

کسری بودجه دانشگاه‌های علوم پزشکی

مدیرکل بودجه و منابع وزارت بهداشت با اشاره به کسری اعتبارات دانشگاههای علوم پزشکی و مراکز آموزشی و پژوهشی وابسته به وزارت بهداشت گفت: کسری حوزه آموزش با متممی که از سوی دولت ارائه می شود قابل جبران خواهد بود.

مسعود ابوالحلاج در گفتگو با مهر افزود: حوزه آموزش عالی وزارت بهداشت 270 میلیارد تومان کسری اعتبار دارد که این کسری اعتبارات در جلسه مشترک با وزارت علوم و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گزارش داده شده است.

وی اضافه کرد: کسری حوزه بهداشت و درمان وزارت بهداشت نیز 1900 میلیارد تومان است که این موضوع نیز باید به کمک متمم حل شود.

ابوالحلاج خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه ای که با مسئولان معاونت نظارت راهبردی داشته ایم و وزیر بهداشت نیز در جریان آن قرار گرفته است، اعتقاد بر این بود که این کسری باید به شکل موثری جبران شود.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت قصد دارد در سال 89 به طور ویژه از بهداشت و درمان حمایت کند پیش بینی می شود که کسری اعتبارات تا حدی حل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر