jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۶۱ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۱

گروه رسانه: سرانجام پس از چند سال، موانع اکران فیلم «به رنگ ارغوان» با تلاش معاونت سینمایی مرتفع شد و اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر امسال خواهد بود.

یک منبع آگاه با اشاره به خبر فوق افزود: با رایزنی‌های انجام شده فیلم به رنگ ارغوان ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا چند روز پیش، رفع توقیف شد و این فیلم اکران خواهد شد. فیلم داستان شفق یکی از عوامل گروهک‌های سیاسی است که اوایل انقلاب با به پا کردن آشوب ازکشور گریخته است، او پس از سال‌ها تصمیم می‌گیرد برای دیدن دخترش (ارغوان)‌ که دانشجوی دانشکده جنگلداری است، مخفیانه به ایران بازگردد. حمید فرخ‌نژاد، خزر معصومی، کورش تهامی، بهناز توکلی، رضا بابک و فرهاد قائمیان بازیگران این فیلم بوده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر