jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۴۰ ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

رئیس‌پلیس استان تهران خبر داد:

کشف 14 تن مواد مخدر در استان تهران

گروه حوادث: رئیس‌پلیس استان تهران، از متلاشی شدن 56 باند قاچاق مواد مخدر، کشف 14 تن انواع مواد افیونی و دستگیری 677 سوداگر مواد مخدر در سال جاری خبر داد.

به گزارش «جام‌جم»، سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده انتظامی استان تهران روز گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به این خبر گفت: باتوجه به پیگیری ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر در 6 ماهه امسال، 56 باند قاچاق مواد مخدر که فعالیت گسترده‌ای داشتند، یکی پس از دیگری شناسایی و با انهدام این باندها 14 تن انواع مواد مخدر و 122 دستگاه انواع خودرو از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

رئیس‌پلیس استان تهران اضافه کرد: در این ارتباط، 677 نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند که عمدتا دارای سوابق متعدد کیفری بوده‌اند.

سردار اکبرشاهی از برخورد جدی پلیس استان تهران برای مقابله با قاچاقچیان سوخت در سطح استان خبر داد و گفت: در این ارتباط 571 نفر دستگیر و با بررسی و تحقیق در این زمینه مشخص شد اقدام به قاچاق 985 هزار و 406 لیتر سوختبه ارزش 6 میلیارد و یکصد میلیون تومان کرده‌اند که در این ارتباط 249 دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین از سوی پلیس توقیف شده است.

سردار اکبرشاهی اضافه کرد: پاکسازی مناطق استمرار پیدا خواهد کرد به طوری که در قالب اجرای طرح‌های مختلف در 6 ماهه اول امسال، 59 نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که از مردم سلب آسایش کرده بودند، یکی پس از دیگری دستگیر وبا صدور قرار قانونی، روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر