jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۷۴۰   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

رئیس‌پلیس استان تهران خبر داد:

کشف 14 تن مواد مخدر در استان تهران

گروه حوادث: رئیس‌پلیس استان تهران، از متلاشی شدن 56 باند قاچاق مواد مخدر، کشف 14 تن انواع مواد افیونی و دستگیری 677 سوداگر مواد مخدر در سال جاری خبر داد.

به گزارش «جام‌جم»، سردار علیرضا اکبرشاهی فرمانده انتظامی استان تهران روز گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به این خبر گفت: باتوجه به پیگیری ماموران اداره مبارزه با مواد مخدر در 6 ماهه امسال، 56 باند قاچاق مواد مخدر که فعالیت گسترده‌ای داشتند، یکی پس از دیگری شناسایی و با انهدام این باندها 14 تن انواع مواد مخدر و 122 دستگاه انواع خودرو از سوداگران مرگ کشف و ضبط شده است.

رئیس‌پلیس استان تهران اضافه کرد: در این ارتباط، 677 نفر از قاچاقچیان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند که عمدتا دارای سوابق متعدد کیفری بوده‌اند.

سردار اکبرشاهی از برخورد جدی پلیس استان تهران برای مقابله با قاچاقچیان سوخت در سطح استان خبر داد و گفت: در این ارتباط 571 نفر دستگیر و با بررسی و تحقیق در این زمینه مشخص شد اقدام به قاچاق 985 هزار و 406 لیتر سوختبه ارزش 6 میلیارد و یکصد میلیون تومان کرده‌اند که در این ارتباط 249 دستگاه انواع خودروی سبک و سنگین از سوی پلیس توقیف شده است.

سردار اکبرشاهی اضافه کرد: پاکسازی مناطق استمرار پیدا خواهد کرد به طوری که در قالب اجرای طرح‌های مختلف در 6 ماهه اول امسال، 59 نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که از مردم سلب آسایش کرده بودند، یکی پس از دیگری دستگیر وبا صدور قرار قانونی، روانه زندان شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر