jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۳۹   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش : نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران از تحویل خودروهای 206 اهدایی رئیس‌جمهور به اعضای تیم ملی فوتسال طی روزهای آتی خبر داد. مهدی تاج در این زمینه به «جام‌جم» گفت: امروز (دیروز) حواله خودروهای اهدایی رئیس‌جمهور به اعضای تیم ملی فوتسال را تحویل گرفتم و ان‌شاء‌الله این حواله‌ها که مربوط به اهدای یک دستگاه خودروی پژو 206 می‌شود، طی پنجشنبه این هفته یا شنبه آینده و طی مراسمی به اعضای تیم ملی به پاس بازی‌های خوب در رقابت‌های جام جهانی برزیل در سال گذشته به آنان اهدا خواهد شد.

تاج در عین حال تصریح کرد: به شخصه پیگیر دریافت حواله خودروی اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز هستم تا در آینده‌ای نزدیک خودروی این عزیزان نیز به آنان اهدا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر