jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۸۵۶۳۹ ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۷

گروه ورزش : نایب رئیس فدراسیون فوتبال ایران از تحویل خودروهای 206 اهدایی رئیس‌جمهور به اعضای تیم ملی فوتسال طی روزهای آتی خبر داد. مهدی تاج در این زمینه به «جام‌جم» گفت: امروز (دیروز) حواله خودروهای اهدایی رئیس‌جمهور به اعضای تیم ملی فوتسال را تحویل گرفتم و ان‌شاء‌الله این حواله‌ها که مربوط به اهدای یک دستگاه خودروی پژو 206 می‌شود، طی پنجشنبه این هفته یا شنبه آینده و طی مراسمی به اعضای تیم ملی به پاس بازی‌های خوب در رقابت‌های جام جهانی برزیل در سال گذشته به آنان اهدا خواهد شد.

تاج در عین حال تصریح کرد: به شخصه پیگیر دریافت حواله خودروی اعضای تیم ملی فوتبال نوجوانان نیز هستم تا در آینده‌ای نزدیک خودروی این عزیزان نیز به آنان اهدا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر