jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۵۲۰۹   ۱۴ مهر ۱۳۸۸  |  ۲۲:۳۸

بازپرس دادسرای جرایم پزشکی خبرداد:

بازداشت‌‌فردی به‌همراه داروهای کمیاب

ابوالحسن رضایی بازپرس شعبه ششم دادسرای جرایم پزشکی ، از بازداشت فردی به همراه مقادیر زیادی داروهای کمیاب و نایاب خبر داد و گفت: متهم با صدور قرار وثیقه 500 میلیون ریالی تحویل پلیس آگاهی شد.

بازپرس شعبه ششم دادسرای جرایم پزشکی در گفتگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: شاپور 45 ساله انواع داروهای کمیاب ، نایاب ، انرژی‌زا ، مکمل ، تقویت‌کننده،  تحریک‌کننده ، متادون ، ترامادول ، داروهای ترک اعتیاد و غیرمجاز را به منظور توزیع در بازار تهران نگهداری کرده بود که بازداشت شد.

به گفته‌ وی ، داروهای کشف شده از این متهم به منظور مشخص شدن این‌که قابلیت مصرف دارد یا خیر، به دانشکده علوم پزشکی مربوطه منتقل شده است.

رضایی اتهام این متهم را خرید و فروش غیرقانونی دارو عنوان کرد و افزود: دستور بازداشت سایر همدستان احتمالی این متهم به پلیس آگاهی داده شده است و تحقیقات در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جرایم پزشکی ادامه دارد.

بازپرس شعبه ششم دادسرای جرایم پزشکی گفت: این متهم پیش از این نیز دو بار به اتهام خرید و فروش غیرمجاز داروها دستگیر شده است و در حال حاضر با صدور قرار 500 میلیون ریالی ، تحت نظر پلیس آگاهی تهران است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر