jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۸۴۷۷۱   ۱۳ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۲:۵۴

در ارتفاع 30هزار پایی رخ‌داد

درگیری خدمه پرواز در برابر مسافران

پس از اینکه یکی از مهمانداران هواپیما کمک خلبان را به آزارهای جنسی متهم کرد در ارتفاع 30 پایی (9100 متری) درگیری میان خلبانان و خدمه هواپیما برپا شد.

این نزاع از کابین خلبان به آشپزخانه این هواپیمای ایرباس آ 320 کشیده شد و خلبان این پرواز که از امارات متحده عربی عازم دهلی نو بود تهدید به فرود آوردن هواپیما در پاکستان کرد.

خدمه هواپیما در برابر چشمان 106 مسافر این پرواز خطوط هوایی هند به سمت هم قوطی پرتاب می‌کردند.

به نوشته دیلی میل ، خطوط هوایی هند اعلام کرده دو خلبان و دو خدمه را به دلیل وقوع این حادثه فعلا ممنوع الپرواز کرده است.

مشخص نیست که این دعوا چگونه آغاز شده است اما به نظر می‌رسد ناشی از اختلافات بوجود آمده در جلسه توجیهی قبل از پرواز در فرودگاه شارجه امارات بوده است.

پلیس دهلی اعلام کرده که مهماندار 24 ساله یکی از خلبانان را به سوء رفتار متهم کرده و زمانی هم که مقاومت کرده وی را به بیرون کابین هول داده است.

یک هفته پیش نیز یک پرواز دیگر خطوط هوایی هند پس از پیدا شدن یک موش در هواپیما با 8 ساعت تأخیر مواجه شد. 

فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر