jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۲۸۴۳۹   ۱۰ شهريور ۱۳۸۲  |  ۲۲:۲۲

در ملاقات دکتر رضا اردکانیان ، معاون وزیر نیرو در امور آب و قائم مرادف ، معاون نخست وزیر جمهوری تاجیکستان 2طرف راههای همکاری بیشتر در زمینه آب را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی مدیریت منابع آب ایران ، این دیدار که در پی ملاقات دکتر اردکانیان با امامعلی رحمانف ، رئیس جمهوری تاجیکستان صورت گرفت ، با تاکید بر همکاری های بیشتر میان 2کشور در زمینه مسائل آب ، گزارشی از امکانات و ظرفیت های آبی کشور ایران ، آموزش نیروی انسانی و همچنین مرکز منطقه ای مدیریت آب وابسته به یونسکو مستقر در تهران توسط معاون وزیر نیرو ارائه شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر