jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۲۸۱۴۹   ۰۴ شهريور ۱۳۸۲  |  ۰۱:۵۰

جام جم آنلاین - سرگئی فریدینسکی معاون دادستان کل روسیه گفت تحقیق در مورد یک عملیات تروریستی آغاز شده است که در جریان آن بر اثر 3 انفجار در روز دوشنبه 25 اوت در شهر کراسنودار 3 نفر کشته و 20 نفر مجروح شده اند.

به گزارش شبکه تلویزیونی TV5 فرانسه ، بر اثر 3 انفجار قوی در سه نقطه مختلف شهر کراسنودار واقع در جنوب روسیه و در نزدیکی جمهوری چچن دستکم 3 نفر کشته و 20 نفر مجروح شدند.
به گفته مقامات پلیس سه بسته حاوی مواد منفجره قوی و قطعات آهن در یک ایستگاه اتوبوس ، در زیر سقف یک ایستگاه تراموا و در کنار یک مغازه کفاشی پنهان شده بودند که هر یک به فاصله چند دقیقه از یکدیگر منفجر شدند.

15 کشته در حمله انتحاری در مسکو
41 نفر در حمله انتحاری علیه بیمارستان نظامی روسیه کشته شدند
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر