jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۷۹۹۸۵   ۲۲ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۷:۰۵

مسعود عنایت رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال از ایرانی بودن دیدار روز دهم مهرماه دو تیم استقلال و پرسپولیس خبر داد.

به گزارش مهر ، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال روز یکشنبه با بیان اینکه قطعا قاضی شهرآورد تهران یک داور ایرانی خواهد بود ، گفت: از بین 5 تا 6 گزینه که مدنظر داریم داور این بازی مهم و حساس را انتخاب می کنیم.

وی به حاشیه سازی برای داوری لیگ برتر اشاره کرد و گفت:  متاسفانه جنجال و غوغا سالاری رایج شده است که البته نمی تواند در کار ما خللی ایجاد کند.

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اضافه کرد: باید کسانی درباره قضاوت داوران صحبت کنند که کارشناس باشند. سابقه مدرسی و ناظر بازی بودن را داشته باشند اما متاسفانه برخی اشخاص که سالها از داوری دور بودند بدون اینکه به روز شوند درباره داوری قضاوت می کنند.

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته نهم رقابتهای هشتمین دوره لیگ برتر روز نهم مهرماه سالجاری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

محسن ترکی دیدار برگشت فصل هشتم رقابتهای لیگ برتر بین دو تیم استقلال و پرسپولیس را قضاوت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر