jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۷۸۰۶۳   ۱۲ شهريور ۱۳۸۸  |  ۰۰:۰۳

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:

نگرانی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها وجود ندارد

گروه اقتصاد: مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هیچ نگرانی برای تامین سوخت نیروگاه‌ها وجود ندارد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، فرید عامری اظهار کرد: از ابتدای امسال یک میلیارد و 800 میلیون لیتر نفت‌گاز در نیروگاه‌ها ذخیره شده که این میزان 500 میلیون لیتر بیش از مدت مشابه سال گذشته است.

وی ادامه داد: حجم ذخیره‌سازی نفت کوره در مخازن نیروگاه‌ها 2 میلیارد و 200 میلیون لیتر است که احتمال می‌رود تا پایان مهر سال جاری نیز یک میلیارد و 100 میلیون لیتر سوخت مایع به نیروگاه‌ها تحویل ‌شود.عامری در خصوص روند مصرف سوخت در نیروگاه‌های کشور تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون روزانه 27 میلیون و 200 هزار لیتر سوخت ‌مایع در نیروگاه‌ها مصرف شده که این مقدار حدود 700 میلیون لیتر نسبت به سال گذشته افزایش را نشان می‌دهد.مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران پیش‌بینی کرد: با آغاز فصل سرما میزان مصرف سوخت مایع در نیروگاه‌ها 15 تا 20 درصد و در بخش مصرف‌کنندگان خانگی مصرف سوخت نفت ‌سفید افزایش یابد.وی ضمن تأکید بر افزایش 300 میلیون لیتری ظرفیت ذخیره‌سازی سوخت در نیروگاه‌های کشور افزود: میزان سوخت تحویلی به نیروگاه‌‌ها نیز نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و به صورت میانگین روزانه 110 میلیون لیتر (نفت‌‌گاز و نفت‌کوره) به نیروگاه‌ها تحویل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر