jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۶۱۷۹۵ ۰۲ تير ۱۳۸۸  |  ۰۰:۱۹

گروه اقتصاد: بانک توسعه اسلامی 25 میلیون یورو تسهیلات برای شرکت توسعه صنایع بهشهر را مورد تصویب قرار داد. به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، شرکت اسلامی بین‌المللی تامین مالی تجاری (ITFC) وابسته به مجموعه بانک توسعه اسلامی، مبلغ 25 میلیون یورو برای شرکت توسعه صنایع بهشهر جهت واردات اقلام مورد نیاز تصویب کرده است.

با توجه به تلاش‌های ایران، تسهیلات متنوع و متعددی از موسسات مالی بین‌المللی از جمله بانک توسعه اسلامی، بانک جهانی، صندوق اوپک و... برای پروژه‌های مختلف تولیدی، زیربنایی، سدسازی و آب و فاضلاب برای کشورمان در سال‌های اخیر اختصاص یافته است.جمهوری اسلامی ایران، چهارمین سهامدار بانک توسعه اسلامی در بین کشورهای اسلامی در آسیا، آفریقا و خاورمیانه است و علاوه بر این کرسی دائم نیز در بانک توسعه اسلامی دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر