jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۴۰۰۸   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۲۹

آخرین بازی هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر ساعت 30/16 امروز بین دو تیم ذوب آهن و پیروزی آغاز می شود. تیم ذوب آهن پس از شکست سنگین هفته بیست و دوم مقابل سپاهان (که یکشنبه رقم خورد) داربینیان را برکنار کرد و کربکندی را به روی کار آورد.

کربکندی که فردی شناخته شده در میان اهالی فوتبال است و علاقه مندان به فوتبال حضور او را در چارچوب دروازه تیمهای اصفهانی و ملی به یاد دارند، در زمینه مربیگری هم فرد قابل اعتنایی است و تیم اصفهان را قهرمان تورنمنت نقش جهان کرده است . گرچه این تحول شاید در کوتاه مدت اثرات فنی بالایی نداشته باشد، اما در تعویض حال و هوای تیم و متفاوت کردن وضعیت روحی بازیکنان و تیم نقش بسزایی خواهد داشت . ذوب آهن که برخلاف همشهری زردپوش به هیچ عنوان نتایج قابل قبولی در این فصل کسب نکرده ، در پی کسب یک جایگاه مناسب در جدول است و قصد ندارد این روزهای پایانی را صرف تقلا در قعر جدول کند. در آن سوی میدان شاگردان پروین قرار دارند که هر روز و هر هفته بحران تازه ای را پیش روی خود می بینند. گاهی نداشتن مدیر، زمانی نداشتن زمین تمرین ، گاهی نبود پول و بعضی مواقع هم چکهای برگشتی برای این تیم دردسر درست کرده است . در این فصل با وجود غمخوار و تلاش او، مشکلاتی برای تیم ایجاد شد که آخرین آنها چک برگشتی و تلاش برای دریافت کمک 150میلیون تومانی سازمان تربیت بدنی به باشگاه پیروزی بود. گرچه غمخوار این پول را بین بازیکنانش تقسیم کرده ، ولی شواهد این گونه حکایت می کند که دو سوم مشکل مالی سرخپوشان هنوز لاینحل مانده است . قطعا تساوی یا شکست پیروزی در اصفهان سپاهان را از چند هفته مانده به پایان پیکارها قهرمان لیگ می کند و تنها پیروزی است که می تواند قرمزها را همچنان برای حضور در کورس مدعیان امیدوار نگهدارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر