jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۲۳۲۹۷   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۱۲

مهدی چمران ، رئیس شورای شهر تهران می شود. یک منبع مطلع عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر گفت : مهمترین اولویت کاری شورا در جلسات اولیه ، بحث انتخاب شهردار است .

همچنین آشتیانی ، عضو دیگر شورای شهر تهران درباره انتخاب شهردار اظهار کرد: مساله انتخاب شهردار در آخرین مراحل تصمیم گیری قرار دارد و هم اکنون برنامه های 4نامزد نهایی در دست بررسی است .

زم : با کسی دعوا ندارم

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت : خصومت شورای سابق شهر تهران و بی توجهی قائم مقام شورای شهر برای تامین و تصویب بودجه سالهای 81 و 82 به فعالیت این سازمان چه آسیب و لطمه جدی زده است . محمدعلی زم صبح دیروز در جمع کارکنان این سازمان با اشاره به قریب الوقوع بودن اتمام دوره مسوولیت خود در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اظهار کرد: از هیچ کس توقع و با هیچ کسی دعوا ندارم و نقل شایعات زودرس درباره جابه جایی های مدیریتی به تداوم و ثبات کار جاری سازمان ها آسیب می زند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر