jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۳۲۴۱   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۸۲  |  ۲۱:۱۷

مدیر مجموعه ورزشی آزادی گفت : چمن ورزشگاه 100هزار نفری (شما بخوانید 80هزار نفری) آزادی تهران آماده بهره برداری

است و تنها نیاز به پا خوردن و 15 تا 20روز هوای آفتابی برای رشد کافی و آماده شدن جهت میزبانی از مسابقات دارد. بهمن وزیری دیروز در گفتگو با ایرنا افزود: چمن این ورزشگاه تاکنون 2بار کوتاه شده و به شکل بسیار مطلوب و قابل استفاده ای درآمده که هوای بارانی و ابری چند هفته اخیر کمی در آماده شدن و بهره برداری آن مشکل ایجاد کرده که امیدواریم در هفته های آینده با آفتابی شدن هوا، امکان استفاده از این زمین برای مسابقات فوتبال فراهم شود. وی در ارتباط با پیست تارتان این ورزشگاه گفت : تارتان کهنه برداشته شده و زیرسازی آن هم صورت گرفته که طی روزهای آتی شروع به نصب تارتان جدید خواهیم کرد. وزیری ادامه داد: در خصوص اسکوربرد نیز آگهی داده ایم و منتظر مشخص شدن پیمانکار هستیم که بعد از آن ، ظرف حداکثر 2 تا 3 ماه اسکوربرد جدید نصب خواهد شد. وی درباره زمان دقیق بهره برداری از ورزشگاه آزادی گفت : ما همچنان که گفته بودیم ، این ورزشگاه را آماده برگزاری مسابقه کرده ایم و تنها منتظر تصمیم سازمان تربیت بدنی و نظر مشاوران و کارشناسان درباره زمان بهره برداری از آن هستیم . مدیر مجموعه ورزشی آزادی در خصوص صندلی های این ورزشگاه گفت : تعویض صندلی های طبقه اول ورزشگاه به پایان رسیده (35هزار عدد) و بازسازی طبقه دوم هم شروع شده است که آن را نیز همزمان با آماده شدن پیست تارتان و چمن ورزشگاه آماده خواهیم کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر