jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۸۶۷۱   ۲۳ دی ۱۳۸۷  |  ۱۲:۳۳

معاون سازمان تربیت بدنی با بیان اینکه این سازمان دخالتی در برکناری مصطفوی نداشت، ابراز امیدواری کرد تیم فوتبال پرسپولیس با کادر مدیریتی جدید بتواند در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انتظارات مردم و ورزش ایران را برآورده کند.

به گزارش مهر، کیومرث هاشمی که صبح امروز در مراسم تودیع داریوش مصطفوی و معارفه عباس انصاریفرد مدیران عامل پیشین و جدید باشگاه پرسپولیس سخن می گفت، ضمن تشکر از حضور رسانه ها در این جلسه اظهار داشت: در ورزش آمد و رفت های بسیاری اتفاق می افتد که امری طبیعی است. انصاریفرد در گذشته مدیر عامل پرسپولیس بوده و مصطفوی هم مدتی مدیریت باشگاه را برعهده گرفت. حتی در عرصه های مختلف از جمله مدیریت، کادر فنی و عرصه های مختلف این تغییرات شکل می گیرد و ادب حکم می کند با گذاشتن چنین جلساتی از زحمات مدیر قبلی تشکر و برای مدیر جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی با رد خبر دخالت سازمان تربیت بدنی در برکناری مصطفوی و انتخاب انصاریفرد ادامه داد: سازمان انتظارات زیادی از باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس دارد. این تیم طرفداران بسیاری در ایران، کشورهای حاشیه خلیج فارس و اقصی نقاط جهان دارد و سازمان به عنوان مجمع عمومی این باشگاه با درک حساسیت های موجود باید در جهت موفقیت این باشگاه گام بردارد.

معاون سازمان تربیت بدنی افزود: نتایج به دست آمده درهفته های اخیر همه را نگران کرد و عزیزانمان در هیئت مدیره طی جلسات مختلف به این نتیجه رسیدند که در این مقطع نیاز به تغییر و تحول در مدیریت باشگاه احساس می شود. قطعا در مواقع مختلف شوک هایی هستند که باعث ایجاد تغییرات مثبت در تیم می شوند و امروز هیئت مدیره تغییر مدیریت را شوک مثبتی ارزیابی کرده و ما به نظر و تصمیم آنها احترام می گذاریم.

هاشمی خاطرنشان کرد: مصطفوی از ذخایر ورزش و فوتبال ایران است که در سالهای گذشته زحمات زیادی برای فوتبال در عرصه های مختلف کشیده است. تا دیروز مسئولیت مدیریت باشگاه بر دوش وی بوده اما امروز این مسئولیت برداشته شد و به انصاریفرد سپرده شد. قطعا این تغییر و تحولات طبیعی است و امیدواریم نتایج مثبتی در بر داشته باشد.

وی در مورد انتخاب انصاریفرد به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: وی چهره شناخته شده ای در فوتبال است و به خوبی از این ورزش اطلاع دارد و همچنین از طرفداران سرسخت باشگاه پرسپولیس محسوب می شود. سازمان تربیت بدنی به انتخاب وی از سوی هیئت مدیره احترام می گذارد .

هاشمی تاکید کرد: امیدوارم مجموعه گردانندگان باشگاه پرسپولیس از جمله هیئت مدیره، مدیرعامل، کادرفنی، بازیکنان و هواداران طوری برنامه ریزی کنند که با نتایج خوب این تیم در مسابقات مختلف داخلی و خارجی همه مردم و طرفداران این تیم خوشحال شوند که این موضوع برای ما بسیار اهمیت دارد.

معاون سازمان تربیت بدنی تصریح کرد: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و اهمیت خاصی برای ورزش دارد و باید توجه ویژه ای به آن از جهت تقویت و موفقیت این تیم صورت گیرد. قطعا نگاه و مطالب ارزشمند رسانه ها می تواند همانند یک مشورت برای هیئت مدیره و عامل موفقیت باشگاه محسوب شود و باشگاه پرسپولیس به این حمایتها نیاز دارد تا به جایگاه اصلی اش باز گردد.

وی اضافه کرد: تیم فوتبال پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و باید حمایت شود. رسانه ها، مسئولان ورزش و تمام کسانی که به نوعی می توانند به این باشگاه کمک کنند باید برای حضور قدرتمند این باشگاه در آسیا کمک کنند.

هاشمی گفت: مطمئنا انصاریفرد برای موفقیت باشگاه برنامه های کوتاه مدت و بلند مدتی دارد، اما برای ما مهمتر برنامه های بلند مدت و چشم انداز آینده باشگاه است که به روشنی آینده باشگاه را برای هواداران و مسئولان آن مشخص کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر