jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۸۳۹   ۲۹ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۱:۴۸

حسین کفعمی ، رئیس باشگاه ذوب آهن اصفهان ، ضمن انتقاد از عملکرد مسوولان باشگاه فوتبال پروجای ایتالیا در قبال رحمان رضایی ، گفت : دوران بازی وی در پروجا تمدید نخواهد شد.

حسین کفعمی روز جمعه در شهر اودینه ایتالیا به خبرنگار ایرنا گفت : باشگاه پروجا در طول 2سال گذشته به تعهدات خود در قبال جذب قطعی رحمان رضایی عمل نکرده است . رئیس باشگاه ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: پروجا در فصل قبل رقابت های فوتبال ایتالیا متعهد شده بود بعد از نیم فصل بازی قرضی رحمان رضایی ، وی را به صورت قطعی جذب کند که از اجرای این تعهد خودداری کرد. مسوولان پروجا دوباره خواستار حضور قرضی وی برای یک فصل دیگر شدند و در قرارداد جدید نیز آنان متعهد شدند تا اسفند سال 1381 نظر خود را درباره جذب قطعی رحمان رضایی اعلام کنند. کفعمی گفت : با وجود مکاتبه های باشگاه ذوب آهن اصفهان با پروجا ، هنوز مسوولان این باشگاه هیچ پاسخی نداده اند. کفعمی در خصوص وضعیت رحمان رضایی بعد از پایان قرارداد همکاری وی با پروجا در پایان فصل جاری رقابت های فوتبال ایتالیا گفت : وی بازیکنی شایسته و در سطح تیمهای بزرگ اروپایی است که موضوع انتقالش به تیمهای دیگر ایتالیایی یا اروپایی در اولویت قرار دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر