jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۷۴۱۳   ۱۴ دی ۱۳۸۷  |  ۱۵:۴۲

هفته بیست و یکم لیگ برتر

ششمین باخت پرسپولیس رقم خورد

هفته بیست و یکم رقابتهای فوتبال لیگ برتر با شکست پرسپولیس برابر تیم 9 نفره ذوب آهن آغاز شد تا شاگردان افشین پیروانی دومین باخت متولی را تجربه کنند و از میزان شانس قهرمانی خود بکاهند.

به گزارش مهر، هفته بیست و یکم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاههای کشور از ساعت 13:30 دقیقه امروز با دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان آغاز شد.

در این دیدار که قضاوت آنرا هدایت الله ممبینی برعهده داشت تیم فوتبال ذوب آهن موفق شد با نتیجه 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس را شکست دهد.

در این دیدار محمدرضا خلعتبری دقایق 30 و 46 و محمد صلصالی در دقیقه 66 برای ذوب آهن گلزنی کردند و تنها گل پرسپولیس را ابراهیم توره از روی نقطه پنالتی (80) به ثمر رساند. توره در دقیقه 87 یک پنالتی دیگر را هم از دست داد.

این دیدار پربرخورد دو اخراجی داشت که هر دو بازیکن هم از تیم ذوب آهن اخراج شدند. ابتدا در دقیقه 46 محمدرضا خلعتبری با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد و در دقیقه 87 نیز اسماعیل فرهادی به علت گرفتن توپ با دست درون دروازه با کارت قرمز مستقیم اخراج شد تا ذوب آهن دقایق پایانی را 9 نفره ادامه دهد.

این دومین شکست پیاپی تیم فوتبال پرسپولیس با هدایت افشین پیروانی بود. پرسپولیس هفته قبل نیز برابر ملوان در ورزشگاه آزادی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر