jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۲۶۳۶   ۲۴ فروردين ۱۳۸۲  |  ۲۲:۱۴

ساخت مجموعه انیمیشن دوبعدی «قصه های کهن» به مدت 100دقیقه به تهیه کنندگی : شرکت فرهنگی - هنری صبا در سیمای مرکز فارس ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما، این مجموعه داستان های پندآموز از ادبیات کهن فارسی است که براساس کتاب «قصه ما همین بود» نوشته محمد میرکیانی ، تهیه شده است . همچنین مجموعه انیمیشن سه بعدی «هفت رنگ» به مدت 60دقیقه در این مرکز در دست تولید است . برخی از عوامل سازنده این فیلم عبارتند از: کارگردان : سهیلا نیک سرشت ، فیلمنامه : حمیدرضا حافظی ، انیماتور: مهبد نورافشان ، سیدعباس حسینی ، سیدعلی امام زاده ، تدوین و مدیر تولید: سیدمحمدحسن نبوی زاده .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر