jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۲۰۶۶   ۱۱ فروردين ۱۳۸۲  |  ۱۶:۲۸

آمستردام}} تیم تلاونگ} ایران} با کسب} سه} نشان}}} طلا و یک} نشان برنز عنوان قهرمانی} سی} امین} دوره} رقابت} های}} تکواندوی بین}}المللی} ایندهوون هلند را کسب} کرد.

به} گزارش} واحد مرکزی} خبر , در دومین}} روز از این رقابت} ها , هادی} ساعی} در وزن} پنجم}} (منها72 ی} کیلوگرم) با غلبه} بر حریفانی}} از کروواسی , هلند , آلمان} , انگلیس} و دانمارک} به} نشان} طلا دست}} یافت.
در همین}} وزن مصطفی} مومنه} دیگر تکواندوکار ایران} پس} از غلبه} بر حریفی} از کروواسی}, در مقابل} حریف} هلندی} شکست} خورد و از دور مسابقات} حذف} شد.
دروزن} هفتم}} ( منهای 84 کیلوگرم) یوسف} کرمی}} پس} از غلبه} بر حریفانی ازمجارستان },اتریش} , هلند , اسپانیا , سوئد و سوئیس} نشان}} طلا را بر گردن آویخت} و به} عنوان} ستاره}} مسابقات} شناخته شد.
درروز نخست}} این} مسابقات علی} تاجیک} در وزن 78 کیلوگرم} به} نشان طلا دست}} یافت و مرتضی}} رستمی تکواندوکار سنگین}} وزن ایران}}} نشان برنز را از آن خود کرد.
در این} مسابقات} تیم} تکواندو هلند با کسب} دو مدال} طلا , یک} نقره} و دو برنز و تیم} اسپانیا با دو طلا و یک} برنز به} ترتیب} دوم}} و سوم شدند.
از 49 کشور جهان1100} , تکواندوکار در این} رقابت}} ها شرکت کرده} بودند.
تیم} ایران}} چهارشنبه } 13فروردین وارد تهران} خواهد شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر