jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۲۱۰۷۸۰   ۰۱ آبان ۱۳۸۷  |  ۱۶:۱۲

دادستان کل کشور از دستگیری یک قاتل زنجیره ای در آبادان خبر داد که ظرف سالهای اخیر دست کم 14 نفر را در استان خوزستان به قتل رسانده بود.

آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» که برای شرکت در مراسم معارفه دادستان جدید عمومی و انقلاب اهواز به استان خوزستان سفر کرده است، امروز چهارشنبه در گفتگو با ایرنا گفت که قاتل زنجیره ای، با پیگیری دادستان آبادان و همکاری نیروی پلیس و ماموران اطلاعاتی، به تازگی در چنگال عدالت گرفتار شده است و به زودی، محاکمه و مجازات خواهد شد.

وی در عین حال، از اینکه قاتل با تاخیر شناسایی شده است، ابراز تاسف کرد اما به مردم اطمینان داد که دستگاه قضایی در دفاع از جان و مال و نوامیس آنان کوتاه نخواهد آمد.

«شاپور مهرابی» دادستان آبادان هم قاتل زنجیره ای را فردی به نام «فرید بغلانی» معرفی کرد که تاکنون به انجام 12 قتل در آبادان، 2 فقره قتل در خرمشهر و دو مورد ضرب و جرح اعتراف کرده است.

به گفته مهرابی، بیشتر قربانیان قاتل زنجیره ای 40 ساله، زنان بوده اند.

دادستان آبادان گفت که قاتل هم اکنون زیر نظر تعدادی روانشناس در بازداشت بسرمی برد و تحقیقات بیشتر برای شناسایی دقیق انگیزه این قتل ها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر