jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۰۹۴۵۵   ۲۳ مهر ۱۳۸۷  |  ۰۰:۰۴

گروه اقتصاد: یک مقام بانک مسکن درباره این که انتقال وام ساخت به خارج از تهران امکان‌پذیر است، تصریح کرد: این کار بلامانع است چرا که به هیچ وجه این وام قابل خرید و فروش نیست و براحتی حساب شخصی به شعبه شهرستان منتقل می‌شود. فرید جلالی عزیزپور، مدیر طرح و برنامه بانک مسکن درباره‌ میزان قسط‌های پرداختی به ایسنا توضیح داد: میزان پرداخت قسط‌ها بستگی به طول مدت ساخت دارد و اگر طی دوره 2 سال یک ساختمان تکمیل شود، پرداخت اقساط وامش با فردی که طی دوره حداکثر 18 ماهه ساختمان خود را می‌سازد، متفاوت است و تمام قسط‌ها به زمان پایان کار موکول می‌شود.وی با بیان این‌که پس از اتمام ساخت، وام‌گیرنده باید 5‌میلیون تومان را نقدا با بانک تسویه‌حساب کند، تصریح کرد: میزان اقساط این تسهیلات با توجه به سقف 250‌میلیون ریال تقسیط و با مدت بازپرداخت 12 ساله حدود 300 هزار تومان است.وی در پاسخ به این پرسش که آیا این وام به زمین صاف یا ساختمان نیمه‌کاره تعلق می‌گیرد، توضیح داد: دارنده زمین باید از سرمایه اولیه خود برای ساخت استفاده و اسکله کار را اجرایی کند و بعد از آن به فرد، تسهیلات ساخت تعلق می‌گیرد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر